Horoskop dzienny 20 lipca. Sprawdź horoskop codzienny na środę 20.07.2022

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/falco Horoskop dzienny 20 lipca. Sprawdź horoskop codzienny na środę 20.07.2022

Zmienią cały horoskop? Pojawił się 13 znak zodiaku - Wężownik. Kto będzie miał ten znak zodiaku i co go charakteryzuje?

2022-10-12 4:11

Od dziesiątek lat pojawiają się głosy, że 12 znaków zodiaku to nie wszystko, że jest jeszcze jeden znak zodiaku, który pominięto. W 1930 roku jego istnienie potwierdziła NASA, a miłośnicy astrologii twierdzą, że pojawił się on już w starożytności. Trzynastym znakiem zodiaku ma być Wężownik. Dlaczego 13 znak zodiaku jest pomijany? Co o Wężowniku mówi horoskop i osoby urodzone w jakich dniach mogą go sobie przypisać?

Trzynasty znak zodiaku. Jaka data? Co horoskop mówi o Wężowniku?

Tradycyjny horoskop wymienia dwanaście znaków zodiaku. To wszystkim nam znany: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik oraz Ryby, jednak jak się okazuje istnieje jeszcze trzynasty znak zodiaku. To Wężownik, który już od pewnego czasu coraz częściej pojawia się w astrologii. Już w 1930 roku Międzynarodowa Unia Astronomiczna potwierdziła granice nowej konstelacji zwanej Wężownikiem. Według tej teorii Słońce przechodzi przez Wężownik w dniach 29 listopada - 17 grudnia, czyli teoretycznie osoby urodzone w tym czasie jako znak zodiaku powinny wybierać owe Wężownik. To jednak nie wszystko, w 2016 roku NASA opublikowała informacje jakoby gwiazdozbiory uległy zmianom i Słońce nie porusza się już po dwunasty znakach zodiaku, a co za tym idzie do tego grona dodano Ophiuchus, czyli Wężownika. Owy trzynasty znak zodiaku opisywał także starożytny astronom Ptolemeusz. Umieścił on go na swojej liście konstelacji. 

Zobacz także: Klasyczne imię dla chłopca, które noszą najwięksi geniusze. Rodzice stracili dla niego głowę w 2022. To chłopiec "cieszący się boską łaską"

Wężownik - trzynasty znak zodiaku. Co go charakteryzuje?

Miłośnicy astrologii uważają, że osoby urodzone w ten konstelacji stanowią mieszankę pomiędzy Skorpionem, a Strzelcem. Są ciekawi świata, pełni pasji i emocji, które w nich buzują. Z drugiej strony, są także wścibskie, chytre i często mają narcystyczne dusze.  

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Parada Psów Adoptowanych 2022 w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany