droga zablokowana

Tragiczny wypadek pod Tarnowem! Zginęły dwie osoby, a jedna walczy o życie [ZDJĘCIA]

2024-03-04 21:40

Koszmarne doniesienia z małopolskich dróg. Dwie osoby zginęły w wypadku drogowym w Kąśnej Górnej (gm. Ciężkowice, pow. tarnowski), do którego doszło w poniedziałek, 4 marca. Według ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia, jedna osoba została zabrana w ciężkim stanie do szpitala helikopterem LPR. Szczegóły podajemy poniżej.

Tragiczny wypadek w Kąśnej Górnej. Samochód uderzył w drzewo. Nie żyją dwie osoby

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 marca ok. godziny 19:00 w Kąśnej Górnej. Według ustaleń Tarnowskiego Portalu Ratowniczego, kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pierwsze zgłoszenia, które dotarły do służb ratunkowych mówiły o trzech rannych mężczyznach.

Na miejscu okazało się, że sytuacja jest znacznie poważniejsza i ratownicy przystąpili do reanimacji. Niestety, wysiłki lekarzy nie przyniosły efektu. Dwóch mężczyzny w wieku 30-40 lat zmarło, a trzeci trafił do szpitala. Jej stan oceniany jest jako ciężki. Na miejscu tragedii pracuje straż pożarna oraz policja. Na razie nie ustalono, co mogło być przyczyną tragedii.

Droga jest zablokowana!

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Wypadek w Kąśnej Górnej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki