Główny Inspektorat Farmaceutyczny

Popularny lek na przeziębienia dla dzieci, Ibufen Forte o smaku truskawkowym, został decyzją Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego wycofany z obrotu. Jako przyczynę podano uzyskanie przez producen...

dodano 11-9-2019

Alarm dla osób, które cierpią na astmę. Główny Inspektor Farmaceutyczny wycofał właśnie z obrotu na terenie całego kraju serię zawiesiny do nebulizacji Benodil. Powód nie jest bynajmniej prozaiczny...

dodano 28-6-2019

Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z obrotu trzy partie znanych pigułek antykoncepcyjnych. Dlaczego lek zniknął z aptek?

dodano 9-5-2019

Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofuje z obrotu trzy partie znanych pigułek antykoncepcyjnych. Przyczyną jest niezgodność w treści ulotki. O jakie serie produktu chodzi?

dodano 9-5-2019

Główny Inspektorat Farmaceutyczny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży kropli do oczu. Sprawdź, o jakie serie produktu chodzi.

dodano 1-4-2019

Główny Inpektorat Farmaceutyczny wycofuje z obrotu Benodil, lek produkowany przez spółkę Polpharma.

dodano 18-3-2019

Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofuje popularny lek na astmę. Wykryto wady jakościowe. Sprawdź, o jakie serie produktu chodzi. 

dodano 18-3-2019

Ze sklepów sieci Rossmann wycofane zostały wafle kukurydziane. Mogą być zanieczyszczone fragmentami metalu, a spożycie być groźne dla zdrowia. Sprawdź, o jaką partię chodzi!

dodano 26-2-2019

Główny Instytut Farmaceutyczny wycofał z obrotu 6 popularnych leków na przeziębienie! Koniecznie sprawdź, czy masz je w domu. 

dodano 12-2-2019

Sezon na przeziębienia w pełni. Wielu z nas stosuje różne specyfiki dostępne w aptekach bez recepty. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał właśnie decyzję o wstrzymaniu w obrocie kilku popularnyc...

dodano 12-2-2019

Główny Instytut Farmaceutyczny wycofał z obrotu 6 popularnych leków na przeziębienie! Koniecznie sprawdź, czy masz je w domu. 

dodano 12-2-2019

Główny Inspektorat Sanitarny wydał decyzję o wycofaniu z obrotu trzech leków do nebulizacji: BDS N, Benodil i Budixon Neb. Decyzja została wydana pod rygorem natychmiastowej wykonalności.

dodano 8-2-2019