JULIA GEORGES

- Losowanie jak losowanie. Zawsze jest tak, że jak się wygra, to jest dobre, a jak się przegra, to jest złe - ocenia Agnieszka Radwańska (23 l.), która w pierwszej rundzie zmierzy się z niebezpieczną…

dodano 27-7-2012

Wielki triumf Agnieszki Radwańskiej! Najlepsza polska tenisistka wygrała turniej z cyklu WTA w Dubaju. W finale Radwańska pokonała Niemkę Georges. "Isia" rozprawiła się z nią w dwóch setach 6:4, 7:5.

dodano 25-2-2012

Georges idzie jak burza w Madrycie: Dobra forma Julii Georges (23 l.) to zła wiadomość dla Agnieszki Radwańskiej (22 l.). Niemka idzie jak burza w Madrycie i jest już w półfinale (wygrała z Anasta…

dodano 7-5-2011

136 minut trwał 3. set pojedynku drugiej rundy Wimbledonu pomiędzy Julią Georges (19 l.) i Katariną Srebotnik (27 l.).