koronawirus bydgoszcz

Ratusz informuje, że wykryto drugi przypadek koronawirusa w urzędzie. Osoby, które współpracowały z zakażonym, przebywają na kwarantannie. Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy przekazał informacje o kolej...

dodano 10-8-2020

Ministerstwo Zdrowia podało informacje o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Padł kolejny dobowy rekord. Drastycznie wzrasta też liczba zakażonych w województwie kujawsko-pomorskim.

dodano 8-8-2020

Policjanci z bydgoskiego Fordonu wraz z pracownikami sanepidu kontrolowali sklepy wielkopowierzchniowe. Sprawdzali, czy klienci zasłaniają nos i usta.

dodano 8-8-2020

Na dwa miesiące do aresztu trafił bydgoszczanin z Kapuścisk. Taką decyzję podjął sąd. 44-latek uderzył pięścią w twarz ekspedientkę po tym, jak zwróciła mu wcześniej uwagę na temat braku maseczki o...

dodano 7-8-2020

U jednego z pracowników bydgoskiego ratusza test na obecność koronawirusa dał wynik dodatni. Sanepid zdecydował, że ośmiu pracowników urzędu musi odbyć kwarantannę.

dodano 7-8-2020

Są kolejne przypadki koronawirusa w Polsce. Padł kolejny rekord zakażeń. Poinformowano też o nowych przypadkach w województwie kujawsko-pomorskim.

dodano 7-8-2020

Uderzył ekspedientkę w twarz, bo nie chciał założyć maseczki. Kobieta trafiła do szpitala. Damskiego boksera złapała już bydgoska policja.

dodano 6-8-2020

6 sierpnia Bydgoszcz stopniowo udostępnia miejskie place zabaw, siłownie zewnętrzne i strefy do streetworkoutu w 58 lokalizacjach. Do 13 sierpnia wszystkie obiekty zostaną zdezynfekowane i otwarte.

dodano 6-8-2020

Koronawirus wciąż nam zagraża, ale nie wszyscy respektują obostrzenia. Ekspedientka osiedlowego sklepu w Bydgoszczy nie chciała obsłużyć klienta, bo ten nie miał maseczki na twarzy. W sklepie doszł...

dodano 6-8-2020

Padł kolejny rekord zakażeń koronawirusem w Polsce. Jest też coraz więcej przypadków w województwie kujawsko-pomorskim.

dodano 6-8-2020

Ministerstwo Zdrowia podało informacje o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Są też nowe przypadki w województwie kujawsko-pomorskim. Zakażenie wykryto u pracownika ratusza w Bydgoszczy.

dodano 5-8-2020

Koronawirus w bydgoskim Urzędzie Miasta. Ratusz wydał w tej sprawie komunikat.

dodano 5-8-2020