POWÓDŹ W WARSZAWIE

Klęski żywiołowe prześladują w tym roku wykonawców budujących Most Południowy. Najpierw powódź zalała plac budowy i wymusiła ewakuację sprzętu, teraz susza unieruchomiła most pontonowy który służy ...

dodano 13-8-2019

Mazowieccy strażacy interweniowali w weekend niemal tysiąc razy! Zgłoszenia dotyczyły głównie pożarów i podtopień. Zalana została m.in. Stara Miłosna, gdzie wysoki poziom wody sparaliżował ruch kom...

dodano 24-6-2019

Awaria rury wodociągowej przy parku Skaryszewskim. Chodnik jest całkowicie zalany, woda napływa w okoliczne uliczki. Woda może zalać torowisko. 

dodano 12-6-2019

Zalane domy i ulice, woda aż po szyję. Tak wyglądała Warszawa kilkadziesiąt lat temu podczas powodzi. Zobacz archiwalne zdjęcia stolicy. 

dodano 28-5-2019

Poziom wody w Wiśle wciąż rośnie. Czy przekroczy stan ostrzegawczy? Właśnie zakończyło się posiedzenie zespołu zarządzania kryzysowego.

dodano 28-5-2019

Poziom wody stale się podnosi, ale nie powinniśmy przekroczyć stanu ostrzegawczego - uspokajają strażacy. Dziś ma się odbyć posiedzenie zespołu zarządzania kryzysowego. 

dodano 28-5-2019

Woda z Wisły zalewa kolejne plaże. Ogromna fala dotarła do Warszawy. Dziś w całym województwie mazowieckim należy spodziewać się także burz z gradem.   

dodano 28-5-2019

Wisła wyleje?! Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie hydrologiczne drugiego stopnia dla Warszawy. 

dodano 27-5-2019

Woda po kostki i brudna breja na chodnikach. Tak wygląda zima w Warszawie. Trzeba przyznać, że przejście kilkudziesięciu metrów to nie lada wyzwanie. 

dodano 5-2-2019

W przyszłym tygodniu przez miasto przejdzie fala wezbraniowa. Stan wody w Wiśle podniesie się i przekroczy stan alarmowy. - Powódź nam jednak nie grozi - uspokajają hydrolodzy.

dodano 16-5-2014

Ulewny deszcz sparaliżował wczoraj stolicę. Zalane były cztery stacje metra, na Trasie Toruńskiej woda sięgała 2 metrów. Internauci jak zwykle błyskawicznie zareagowali na sytuację. W sieci poj...

dodano 10-6-2013