Złodziej zaatakował na parkingu koło Torunia. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

2021-07-27 11:52
Poszukiwany przez policję złodziej
Autor: KMP w Toruniu / Magdalena Witt-Ratowska Złodziej zaatakował na parkingu koło Torunia. Rozpoznajesz go? Powiadom policję

Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach koło Torunia poszukują mężczyzny, który ukradł listwy ozdobne z zaparkowanego samochodu. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby.

Złodziej zaatakował na parkingu koło Torunia. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze z Torunia przekazują prośbę kolegów z regionu. Policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach poszukują sprawcy kradzieży, do jakiej doszło wczoraj w nocy (26.07.2021) około godz. 3:50 w Lubiczu Dolnym przy ul. Dworcowej 11. Złodziej ukradł dwie ozdobne listwy z szyby czołowej samochodu Citroen C5. Straty wyniosły kilkaset złotych. - W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring z rejestratora zamontowanego w samochodzie, na którym widoczny jest sprawca - informuje nas asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu. Przyjrzyjcie mu się w poniższej galerii!

Czytaj też: Groza w Toruniu. Strzelił do niego z wiatrówki i... nie poniesie konsekwencji!

- Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają wizerunek przedstawiony na zdjęciach o kontakt z Komisariatem Policji w Dobrzejewicach, Dobrzejewice 65. Numer telefonu tel. 47 754 29 00 lub 112. Adres email: dyzurny-dobrzejewice@bg.policja.gov.pl. Informacje można przekazać anonimowo - apeluje asp. Wojciech Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Groźne zdarzenie przy wyjeździe z Torunia. Policjanci nie mogli w to uwierzyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE