Kamil zniknął, gdy miał 10 lat. Matka w środku nocy zgłosiła jego zaginięcie. Po 17 latach może tak wyglądać

i

Autor: KMP Gdańsk Kamil zniknął, gdy miał 10 lat. Matka w środku nocy zgłosiła jego zaginięcie. Po 17 latach może tak wyglądać

Tajemnicze zniknięcie dziecka

Kamil zniknął, gdy miał 10 lat. Matka w środku nocy zgłosiła jego zaginięcie. Po 17 latach może tak wyglądać

2022-10-04 16:27

Kamil Kowalczuk zaginął jako 10-letni chłopiec 25 września 2005 roku. Do tej pory jego los pozostaje zagadką. Obecnie mężczyzna ma 27 lat. Policjanci na swojej stronie internetowej ponownie przypominają o jego zaginięciu i publikują zdjęcie przedstawiające możliwy aktualny wygląd Kamila.

Kamil Kowalczuk przepadł jak kamień w wodę. 25 września 2005 roku przed północą do komisariatu zgłosiła się matka chłopca i powiadomiła o zaginięciu syna. Z relacji kobiety wynikało, że 10-letni Kamil Kowalczuk ostatni raz widziany był właśnie 25 września. Tamtego dnia po godzinie 13 wyszedł z mieszkania w dzielnicy Orunia. - Od momentu przyjęcia zgłoszenia, policjanci prowadzili intensywne poszukiwania chłopca, weryfikowali informacje, które docierały do nich w tej sprawie. Do działań wykorzystano przewodnika z pasem służbowym. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale oraz adresy, pod którymi mógł przebywać. Policjanci rozmawiali z osobami, które mogły mieć informacje na temat jego miejsca pobytu - przypomina oficer prasowy. Komunikat o zaginięciu 10-latka trafił do wszystkich jednostek policji. Informacje o zaginięciu chłopca zostały opublikowane także w mediach. Funkcjonariusze odebrali wiele sygnałów dotyczących miejsca pobytu Kamila Kowalczuka. Żadna z nich nie przyczyniła się jednak do jego odnalezienia.

Kamil Kowalczyk zaginął 17 lat temu. Policjanci nadal go szukają

Los Kamila Kowalczuka nadal pozostaje nieznany. Sprawą jego zaginięcia zajmują się policjanci z Komisariatu Policji I w Gdańsku. - Funkcjonariusze, prowadząc czynności poszukiwawcze, wystąpili o wykonanie progresji wiekowej zaginionego. Taka progresja pierwszy raz powstała w 2009 roku. Przy stworzeniu kolejnej wykorzystano najnowsze techniki, jakimi obecnie dysponuje laboratorium kryminalistyczne - kontynuuje oficer prasowy. Policjanci nie wykluczają żadnego scenariusza. W przypadku ujawnienia niezidentyfikowanych zwłok, policjanci korzystają z bazy danych, w której znajduje się DNA zaginionego Kamila.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F pod numerem tel. 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Wszystkie teorie o zaginięciu Iwony Wieczorek zebraliśmy w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ, przejdź do galerii i poznaj szczegóły!

Pogrzeb małego Oliwierka
Listen to "Itaka Zaginieni - [Drogowskazy]" on Spreaker.
Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE