Łoś przeskoczył ogrodzenie i ciężko ranił kobietę! Wielki szok w Gdańsku

i

Autor: Shutterstock Mieszkanka Gdańska odniosła poważne obrażenia ciała, po tym jak łoś przeskoczył przez płot jej ogródka działkowego i zaatakował kobietę, zdj. ilustracyjne

Kobieta trafiła do szpitala

Łoś przeskoczył płot i ciężko ranił kobietę! Wielki szok w Gdańsku

2023-09-12 13:39

Mieszkanka Gdańska odniosła poważne obrażenia ciała, po tym jak łoś przeskoczył przez płot jej ogródka działkowego i zaatakował kobietę. Do zdarzenia doszło na ul. Zamiejskiej w dzielnicy Chełm. Poszkodowana trafiła na Oddział Chirurgii Szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku m.in. z uszkodzoną aortą brzuszną. Grozi jej ponadto zabieg wyłonienia stomii.

Łoś zaatakował i ranił mieszkankę Gdańska. Zwierzę przeskoczyło płot

Łoś, który przeskoczył płot ogród działkowych przy ul. Zamiejskiej w Gdańsku, poważnie ranił przebywającą tam 64-letnią kobietę - informuje Trojmiasto.pl. Wszystko działo się w poniedziałek, 11 września, w godzinach porannych, w dzielnicy Chełm. Kobieta trafiła do szpitala z uszkodzonymi jelitami, tętnicami i przeszła już jedną operację, natomiast z uwagi na jej poważny stan, choć niezagrażający życiu, być może będzie ją jeszcze jeden zabieg, mianowicie wyłonienia stomii. Polega on na wytworzeniu sztucznego połączenia części jelita z powierzchnią ciała. Jak powiedział w rozmowie z portalem Trojmiasto.pl syn mieszkanki Gdańska, jego mama zgłaszała wcześniej jednemu z kół łowieckich, że pojawił się problem z biegającym po okolicy łosiem, ale miała usłyszeć, że powinna podać dokładną lokalizację zwierzęcia.

Dzikie, egzotyczne zwierzęta. Rozpoznacie je, co o nich wiecie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Jak się nazywa słynny prowadzący/narrator programów przyrodniczych produkcji BBC, który od lat 50. XX w. przybliża nam życie dzikich zwierząt?
3-letni Bruno poszukuje swojego ukochanego misia. Pluszak zaginął w tajemniczych okolicznościach!