Niepokojące słowa

Nocne SMS-y do matki Iwony Wieczorek. Mowa o sprzedaży organów

2023-02-22 14:49

Sprawa Iwony Wieczorek od kilku dobrych lat spędza sen z powiek śledczym. Co się stało w feralną noc z 16 na 17 lipca w Gdańsku? Hipotez i nieprawdopodobnych teorii na ten temat było mnóstwo. O jedną z nich została zapytana matka Iwony Wieczorek, która przy okazji opowiedziała o nocnych SMS-ach, które otrzymywała po zaginięciu córki.

Matka Iwony Wieczorek opowiedziała Januszowi Szostakowi, autorowi książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek", o okolicznościach zaginięcia córki. Kobieta opisała również jak wyglądały początki policyjnych działań oraz dlaczego zdecydowała się skorzystać z usług Krzysztofa Rutkowskiego. Słynny dziennikarz śledczy zapytał również matkę zaginionej 19-latki o wersję, z której wynika, że Iwona Wieczorek mogła zostać porwana do Niemiec, gdzie mogła zostać zmuszona do pracy w domu publicznym. Jej matka stanowczo jednak zaprzecza, by taka możliwość w ogóle istniała. - Wersja z domem publicznym również nie jest prawdopodobna. Nawet jeśliby coś takiego się stało, przecież z tych usług korzystają też Polacy. Ktoś by ją rozpoznał i dał znać. Bardzo często dostawałam esemesy, niekiedy w środku nocy, że na przykład porwano ją i sprzedano na organy. Jakieś totalne bzdury - skwitowała matka Iwony Wieczorek.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy, z 16 na 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. Szeroko zakrojone poszukiwania policji, korzystanie z pomocy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego czy z usług Krzysztofa Rutkowskiego nie przyniosły jednak przełomu. Więcej o tajemniczym zaginięciu 19-latki oraz o pracy śledczych w książce Janusza Szostaka "Co się stało z Iwoną Wieczorek".

 Co się stało z Iwoną Wieczorek

i

Autor: Wydawnictwo Harde Co się stało z Iwoną Wieczorek
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Sonda
Czy uda się w końcu wyjaśnić okoliczności zaginięcia Iwony Wieczorek?

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.