Ogromny skandal podczas wycieczki uczniów chrześcijańskiej szkoły. Nauczyciel zrobił to uczennicy!

i

Autor: Shutterstock Ogromny skandal podczas wycieczki uczniów chrześcijańskiej szkoły. Nauczyciel zrobił to uczennicy!

Szok!

Ogromny skandal podczas wycieczki uczniów szkoły katolickiej. Nauczyciel zrobił to uczennicy i stracił pracę!

2023-02-22 8:45

Chrześcijańska Szkoła Montessori w Gdańsku z pewnością nie pragnęła takiej sławy. Jej uczniowie udali się na zagraniczną wycieczkę i tam doszło do scen, których nigdy nie chcemy oglądać. Jeden z nauczycieli miał klepnąć uczennicę w pośladki. Dyrekcja zareagowała natychmiast, a policja prowadzi w tej sprawie postępowanie. Szczegóły na se.pl.

Zagraniczna wycieczka miała być dla uczniów czymś ekscytującym. Małoletni bardzo lubią takie projekty. Kojarzą im się z poznawaniem nowych miejsc, kultur i zwiedzaniem ciekawych obiektów. Tymczasem we wtorek (7 lutego 2023 r.) jedna z uczennic Chrześcijańskiej Szkoły Montessori w Gdańsku przeżyła szok. Jeden z nauczycieli.... klepnął ją w pośladki! Do zdarzenia miało dojść na stołówce. 

Skandal podczas wycieczki Chrześcijańskiej Szkoły Montessori w Gdańsku. Zareagował psycholog

- Nieprawidłowe zachowanie nauczyciela polegające na klepnięciu w pośladki uczennicy na stołówce zostało wychwycone przez przedstawiciela szkoły - psychologa przebywającego wraz z dziećmi na wyjeździe za granicą - przekazała Beata Szulc, wicedyrektor Chrześcijańskiej Szkoły Montessori w Gdańsku, cytowana przez serwis nauka.trojmiasto.pl. Reakcja dyrekcji była zdecydowana i natychmiastowa. Trzy godziny później nauczyciel został odwołany z wycieczki. Otrzymał bilet powrotny i nocował w innym miejscu niż uczniowie.

Na szczęście uczestnicy wycieczki otrzymali pomoc psychologa, a nauczyciel szybko stracił pracę. To nie wszystko - sprawa trafiła na policję. Dyrekcja deklaruje współpracę z organami ścigania, którym przekazała dane świadków. Wicedyrektorka placówki przekazała również, że rodzice skarżyli się na grubiańskie zachowanie mężczyzny. - W sposób pozbawiony wrażliwości i empatii komentował zachowanie lub wygląd uczniów - poinformowała Szulc. Dyrekcja zapewnia, że problem potraktowano bardzo poważnie, a postępowanie nauczyciela zostało uznane za niegodne pracownika Chrześcijańskiej Szkoły Monstessori. Rodzice będą na bieżąco informowani o kolejnych krokach dyrekcji. Do tematu będziemy wracać w naszym serwisie.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto był molestowany przez nauczyciela?
Nauczyciel angielskiego molestował uczennice
Listen on Spreaker.