Osiedla przyjazne mieszkańcom powstają w Trójmieście! Gdzie warto zamieszkać?

2019-11-18 7:30 Artykuł Sponsorowany
Euro Styl
Autor: Materiały prasowe

W Trójmieście i okolicach coraz częściej powstają inwestycje mieszkaniowe projektowane w zgodzie z ideą partycypacji społecznej mieszkańców. Osiedlowa przestrzeń służy wówczas nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim... do życia! Stwarza to doskonałe warunki do integracji, wspólnego wypoczynku czy aktywnego spędzania czasu.

Przykład osiedla, które dostarcza lokatorom wygodne mieszkania, ale też bogate zaplecze usługowe i infrastrukturę, stanowi Osiedle Beauforta dewelopera Euro Styl, zlokalizowane przy ulicy Kościuszki na Pogórzu. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin, singli, a także seniorów. Inwestycja przypadnie do gustu szczególnie osobom ceniącym sobie spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Osiedle wyróżnia się bogactwem terenów rekreacyjnych, dających mieszkańcom wiele możliwości codziennego korzystania z różnego rodzaju aktywności fizycznych i chwil relaksu na łonie natury.

Euro Styl
Autor: Materiały prasowe

- Inwestycję wyróżnia najbogatsza osiedlowa infrastruktura sportowa i rekreacyjna w okolicy. W jej skład wejdą oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, bogato wyposażony plac zabaw, a także pająk linowy, ścianka wspinaczkowa czy skatepark - mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development.

Osiedle otoczone jest rozległymi terenami rekreacyjnymi. W pobliżu znajdują się liczne ścieżki i alejki, zachęcające do długich spacerów. Strefa relaksu, położona bezpośrednio przy zbiorniku wodnym, będzie stanowić doskonałe miejsce wypoczynku oraz spotkań sąsiedzkich. Dodatkowo mieszkańcy osiedla będą mogli na co dzień korzystać z różnorodnych atrakcji osiedlowych, ciekawych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Euro Styl
Autor: Materiały prasowe

Na terenie inwestycji mieści się przedszkole, a w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przychodnia oraz duża galeria handlowa z licznymi sklepami i lokalami usługowymi. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej, podróż do centrum Gdyni zajmie mieszkańcom tylko kilkanaście minut. W najbliższych latach planowana jest rozbudowa linii kolejowej o północne dzielnice miasta: Obłuże, Oksywie, Pogórze i Babie Doły. W latach 2021-2027 okolice Osiedla Beauforta z centrum Gdyni ma połączyć kolej miejska.

Kolejny wyznacznik atrakcyjności nowo budowanych osiedli stanowi dostępność terenów zielonych. Osiedle przy Błoniach to inwestycja mieszkaniowa Euro Stylu, która wyróżnia się atrakcyjnym położeniem w pobliżu natury. To wyjątkowe osiedle powstające w otoczeniu malowniczych łąk przy ulicy Błoń Janowskich w Rumi Janowo.

Euro Styl
Autor: Materiały prasowe

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla planowane jest powstanie Parku Miejskiego Błonia Janowskie, dzięki czemu będzie to wymarzone miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój, harmonię i bliskość natury. Zielone łąki i alejki zachęcą do spacerów czy jazdy na rowerze. W ramach Parku Miejskiego Błonia Janowskie na prawie 28-hektarowym obszarze przewidziane jest powstanie nowoczesnych terenów rekreacyjnych, placów zabaw, urządzonej zielonej przestrzeni miejskiej, strefy gier, przyrodniczej ścieżki dydaktycznej czy rowerowego miasteczka.

Euro Styl
Autor: Materiały prasowe

Seniorzy znajdą przestrzeń zaprojektowaną specjalnie dla nich. Będą tu urządzenia do ćwiczeń i rehabilitacji, strefa odpoczynku i relaksu, a także miejsce do spotkań oraz gier towarzyskich. Cała rodzina przejdzie przez zaułki zielonego labiryntu, a miłośnicy książek i sąsiedzkich rozmów znajdą skwery z ławeczkami. Mieszkańcy będą mogli także spotkać się ze znajomymi przy ognisku lub sprawdzić swoją sprawność fizyczną w strefie crossfit pod chmurką. Będzie to doskonałe miejsce na nawiązywanie nowych przyjaźni i rozwijanie sąsiedzkich relacji.

Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej o inwestycjach dewelopera Euro Styl w Trójmieście!

Artykuł Sponsorowany