Reanimacja 22-latki przed blokiem! Wypadła z 5. piętra?!

i

Autor: Shutterstock 22-latka była reanimowana i trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, po tym jak prawdopodobnie wypadła z 5. piętra falowca przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku, zdj. ilustracyjne

Dramatyczne sceny!

Reanimacja 22-latki przed blokiem! Wypadła z 5. piętra falowca?!

2023-09-14 10:04

22-latka była reanimowana i trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała, po tym jak prawdopodobnie wypadła z 5. piętra falowca przy ul. Obrońców Wybrzeża w Gdańsku. Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 13 września, w godzinach wieczornych. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratownicze, a policja przesłuchała już świadków tragicznego zdarzenia.

Gdańsk. Reanimacja 22-latki. Miała wypaść z 5. piętra falowca

22-letnia mieszkanka Gdańska walczy o życie w szpitalu, po tym jak miała wypaść z 5. piętra falowca - informuje dziennikbaltycki.pl. Zdarzenie miało miejsce w środę, 13 września, ok. godz. 20, a chwilę później o wszystkim zostały powiadomione służby ratownicze. Pod blokiem typu: falowiec pojawiły się: dwa zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia i policja. Poszkodowana 22-latka straciła w wyniku upadku funkcje życiowe, ale zostały one przywrócone kobiecie w czasie reanimacji. Służby medyczne przetransportowały ją do jednego z gdańskich szpitali. - Na miejscu funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny oraz ustalili i przesłuchali świadków zdarzenia. Policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich - informuje asp.szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Bliscy pożegnali Szczepana, który wjechał BMW w rodzinę