PILNE!

Brutalne zabójstwo w Legionowie. Młodego chłopaka dźgnięto nożem kuchennym. Nocna obława zakończona sukcesem

2023-03-18 11:35

Dotarły do nas przerażające wieści. W piątek, 17 marca, chwilę po godzinie 21 na Osiedlu Młodych przy ul. Suwalnej w Legionowie doszło do brutalnego zabójstwa młodego chłopaka. Z nieoficjalnych informacji dowiadujemy się, że ofiara została dźgnięta nożem kuchennym w okolicach szyi. Na miejscu pracowali policjanci z prokuratorem. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej tragedii.

Legionowo. Brutalne zabójstwo młodego chłopaka

Po godzinie 21 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic Legionowa doszło do awantury. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zdarzenia okazało się, że pomimo prowadzonej reanimacji śmierć poniósł mężczyzna. Ofiara odniosła obrażenia zadane ostrym narzędziem – mówiła świeżo po zajściu kom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie w rozmowie z „Wirtualnym Legionowem”.

Grupa czterech osób wdała się w awanturę z jakimś 22-latkiem. Jedna z osób dźgnęła go w szyje. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Sprawcy zaczęli uciekać jednak szybko zostali zatrzymani przez policję. Znaleziono na miejscu zbrodni nóż kuchenny – dodaje nam fotoreporter, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Dziennikarze „Super Expressu” dotarli do przerażających informacji. Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, młody chłopak, który został dźgnięty nożem, najprawdopodobniej wdał się w bójkę przy lokalu z maszynami hazardowymi na osiedlu.

Słychać było przeraźliwe krzyki. Widziałam trzy czarne postacie. Tych poszukiwanych zatrzymali w bloku przy ul. Suwalnej – słyszymy. – Policja na początku zatrzymała trzy osoby. Czwarta osoba została zatrzymana z samego rana ze złamanymi nogami. Najprawdopodobniej podejrzany uciekając przeskakiwał przez mur – dodaje nasz informator. Jedną z zatrzymanych osób miała być młoda kobieta.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Listen on Spreaker.