Nowe fakty!

Warszawa. Krwawe zabójstwo na ul. Miedzianej na Woli. Nowe fakty, prokuratura postawiła zarzut!

2023-03-08 8:41

Nowe fakty w sprawie krwawej makabry na Woli. W niedzielę (5 marca) w mieszkaniu przy ul. Miedzianej policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny z raną kłutą szyi. Teraz zatrzymana w sprawie kobieta usłyszała zarzut zabójstwa! Z nieoficjalnych informacji wynika, że zbrodnia była wynikiem domowej awantury.

Warszawa. Krwawa jatka na Woli. Zarzut dla zatrzymanej

Śledczy uważają, że to zatrzymana kobieta zadała śmiertelny cios. We wtorek (7 marca) popołudniu przekazali nowe informacje dotyczące sledztwa. - Wyniki sekcji wskazują, że mężczyzna zginął od rany zadanej ostrym narzędziem w szyję - mówi prok. Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Jak dodała zatrzymana kobieta nie przyznała się do winy. Prokuratura złożyła do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie. Nie znamy jeszcze decyzji sądu w tej sprawie.

Przypomnijmy, że dramat rozegrał się w niedzielne popołudnie. Służby dostały zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań kamienicy przy ul. Miedzianej na Woli. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Funkcjonariusze znaleźli zwłoki mężczyzny z raną kłutą szyi. Jak nieoficjalnie ustalił reporter "Super Expressu" zabójczy cios został zadany nożem. Tuż po zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali do sprawy kobietę.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Nasi Partnerzy polecają