Szok!

Makabra w kamienicy na Woli. Nie żyje mężczyzna, policja zatrzymała kobietę. Doszło do morderstwa!?

2023-03-06 9:56

Makabra! W niedzielę (5 marca) popołudniu na ul. Miedzianej na Woli zaroiło się od służb. Pod kamienicą pilnie interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Wstępne ustalenia są wstrząsające, jedna osoba nie żyje, druga została zatrzymana przez policję. W nieoficjalnych ustaleń wynika, że mogło dojść do brutalnego zabójstwa.

Makabra na Woli. Nie żyje mężczyzna, zatrzymana kobieta

Służby nie chcą na razie szerzej komentować sprawy. - Mogę potwierdzić, że około godziny 14.30 policjanci prowadzili interwencję przy ul. Miedzianej. Jedna osoba nie żyje, a druga została zatrzymana – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” nadkom. Marta Sulowska z policji. Prokuratura również nie przekazuje szczegółów. - Potwierdzam, że na miejscu pracował prokurator. Nie znam szczegółów, czekamy na akta sprawy – powiedziała w poniedziałek (6 marca) prok. Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Na miejscu zdarzenia był reporter „Super Expressu”. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że w kamienicy mogło dojść do brutalnego zabójstwa. Ratownicy zastali ciało mężczyzny z raną kłutą szyi. Tragicznie zmarły mężczyzna miał zginąć od ciosu nożem, policjanci zatrzymali kobietę. Czy doszło do rodzinnej awantury zakończonej krwawą jatką, czy mężczyzna zginął w innych okolicznościach? Na oficjalne ustalenia trzeba jeszcze poczekać.

Sonda
Jaka kara powinna być za morderstwo?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany