PILNE! Policja

i

Autor: małopolska policja, zdjęcie ilustracyjne

SZOK

Wstrząsające zabójstwo w Warszawie. Odcięte ludzkie nogi na śmietniku

2022-08-12 9:00

Wstrząsające morderstwo na warszawskiej Białołęce. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy "Super Expressu", w czwartek, 11 sierpnia, przed godz. 23 w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Myśliborskiej policjanci znaleźli zwłoki 75-letniego mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miał on odcięte nogi, które później funkcjonariusze ujawnili w altanie śmietnikowej.

Makabryczne zabójstwo w Warszawie. Ludzkie nogi na śmietniku 

Jako pierwszy o makabrycznym odkryciu na warszawskiej Białołęce poinformował portal RMF24.pl. W jednej z altan śmietnikowych znaleziono odcięte ludzkie kończyny zapakowane w foliowe worki. Dziennikarze "Super Expressu" dotarli do informacji o tym, że w bloku przy ul. Myśliborskiej doszło do wstrząsającego zabójstwa. 

Na numer alarmowy 112 zadzwoniła kobieta, która stwierdziła, że nie może skontaktować się ze swoim 75-letnim mężem. Miał on pójść do mieszkania byłego zięcia - 46-latka mieszkającego w bloku przy ul. Myśliborskiej na Białołęce, skąd miał odebrać sądowe dokumenty. Służby, które dotarły pod wskazany adres, zastały 46-latka z piłą tarczową. Miał mieć brunatne plamy krwi i ślady ziemi - donosi o tym RMF24.pl. 

Informacje o znalezionych zwłokach i zabójstwie potwierdza kom. Paulina Onyszko z policji na warszawskiej Białołęce. - Wczoraj (11 sierpnia - red.), przed godz. 23 policjanci w jednym z mieszkań przy ul. Myśliborskiej ujawnili zwłoki 75-letniego mężczyzny. Zatrzymali do tej sprawy 48-letniego mężczyznę właściciela mieszkania, gdzie znaleziono zwłoki. Niewątpliwie doszło do zabójstwa - mówi w rozmowie z "Super Expressem" kom. Paulina Onyszko. 

Na miejscu od czwartku, 11 sierpnia trwają czynności z udziałem policjantów i pod nadzorem prokuratora. - Będziemy ustalać, jak dokładnie doszło do tego zdarzenia. Odbywają się oględziny, przeszukania, trwa zabezpieczanie śladów - dodaje policjantka.

ZOBACZ GALERIĘ: Zwłoki małżeństwa w Kiełpinie. 15-latek mieszkał z rozkładającymi się zwłokami rodziców?

Zabójstwo w Warszawie. Były zięć zabił teścia?

Według nieoficjalnych informacji, ujawnione przez policjantów zwłoki były rozczłonkowane. Niewykluczone, że zabójca odciął nogi piłą tarczową, następnie zapakował w foliowe worki i wyrzucił do śmietnika. Dokładne okoliczności i szczegóły zbrodni są badane przez śledczych. 

W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. Nieletni syn zatrzymany przez policję!

Co popycha ludzi do zbrodni?

Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki