Kto to zrobił?

Dramat mieszkanki Mokotowa. Ktoś zniszczył jej samochód. "To samo było rok temu"

2023-08-18 5:23

Dramat mieszkanki Mokotowa. Ktoś zdemolował jej samochód! Dla pani Agnieszki (50 l.) to nie pierwsza taka sytuacja. Kobieta przypuszcza, że za wszystkim stoi jej były partner. - Podejrzewam o to swojego byłego konkubenta. To samo stało się rok temu – mówi w rozmowie z „Super Expressem” zrozpaczona kobieta. Co na to mokotowska policja?

Warszawa. Ktoś niszczy samochód pani Agnieszki

Pani Agnieszka mieszka na Sadybie. Gdy wstała rano w piątek, 11 sierpnia, doznała szoku. - Cały samochód był pokryty farbą. Nie nadawał się do użytku – mówi w rozmowie z "Super Expressem" ofiara wandala. Taka sama sytuacja zdarzyła się dokładnie rok wcześniej. Do pracy musiała więc jechać rowerem.

Jak twierdzi, to nie przypadek, że akurat jej samochód został tak potraktowany. - Podejrzewam, że to sprawka mojego byłego partnera. Oczywiście nie zrobił tego własnymi rękami, ktoś mu w tym pomógł – twierdzi. Osoba, która siętego dopuściła włożyła wiele trudu. Cała karoseria i wszystkie szyby zostały zamalowane jasną farbą w spreju. Na szczęście auto udało się wyczyścić i znów nadaje się do jazdy.

Sprawa została zgłoszona na policję. - Złożyłam zawiadomienie. W zeszłym roku śledztwo zostało umorzone z uwagi na niewykrycie sprawców. Teraz liczę na to, że w ujęciu winnego pomoże monitoring z pobliskiego budynku – mówi pani Agnieszka. Zapytaliśmy o to mokotowską policję. - Udzielimy jej w terminie - odpowiedziała krótko podkom. Ewa Kołdys. Czekamy na odpowiedź.

Sonda
Czy spotkałeś/aś się kiedyś z aktem wandalizmu?