Dramat na Pradze Południe. Zwłoki mężczyzny leżały pod blokiem

i

Autor: Shutterstock

Straszne

Dramat na Pradze Południe. Zwłoki mężczyzny leżały pod blokiem

2023-03-29 15:30

Do niewyobrażalnej tragedii doszło we wtorek, 28 marca, na Pradze Południe w Warszawie. Pod blokiem przy ul. Rozłuckiej leżał nieprzytomny 60-letni mężczyzna. Niestety jego życia nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Jak udało nam się ustalić, przyczyna jego śmierci nie jest znana.

Zwłoki mężczyzny pod blokiem

Dramat rozegrał się we wtorek, 27 marca, kwadrans przed godz. 13. Wówczas policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie leżącym pod blokiem przy ul. Rozłuckiej na Pradze-Południe. Niestety, na ratunek było już za późno. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 60-letniego mężczyzny.

Jak przekazała w rozmowie z „Super Expressem” podinsp. Joanna Węgrzyniak, na miejscu tragedii policjanci wykonywali standardowe czynności. Nic nie wskazywało na to, by do śmierci 60-latka doprowadziło działanie osób trzecich. Jak dodała policjantka, nieznana była dokładna przyczyna śmierci mężczyzny.

Wyszedł z bloku i umarł?

O śmierci mężczyzny poinformowała facebookowa strona "Praga Południe na sygnale". Z informacji przez nią zamieszczonych wynika, że 60-latek wyszedł z bloku i nagle upadł na chodnik. Niestety, już się nie podniósł.

Sonda
Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej?
Nasi Partnerzy polecają