POWAŻNE UTRUDNIENIA

Gigantyczne utrudnienia w tunelu! Trzy osoby ranne. Wypadek na Wybrzeżu Kościuszkowskim

2023-03-03 13:30

Chwilę przed godziną 13 w piątek, 3 marca, doszło do poważnego wypadku w tunelu na Wybrzeżu Kościuszkowskim. Ze wstępnych informacji wynika, że zderzyły się tam trzy samochody. Trzy osoby zostały ranne, na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie. Trzy osoby ranne, wypadek z udziałem trzech pojazdów

Doszło do zderzenia trzech samochodów. Trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejsce udały się dwa zastępy straży pożarnej oraz zespoły ratownictwa medycznego. Nasze działania polegają na zabezpieczeniu miejsca wypadku – przekazał wstępne informacje na temat zdarzenia Szymon Kisieliński z zespołu prasowego Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.

Policja, w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu", potwierdziła to zdarzenie. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 12:31. Doszło do zderzenia trzech pojazdów. Na miejscu trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia – przekazał zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu wypadku pojawił się również reporter "Super Expressu". – Zderzyły się trzy osobówki: volvo, alfa romeo oraz mercedes. W tunelu tworzą się gigantyczne korki ze względu na to, że służby pracujące na miejscu udostępniły jedynie prawy pas dla innych kierowców – przekazał reporter.

Wypadek w tunelu Wisłostrady. Gigantyczne utrudnienia
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?