CO TAM SIĘ STAŁO?!

Karambol z udziałem ministra Andrzeja Adamczyka! Samochodowe domino na trasie W-Z

2023-02-22 22:53

Doszło do poważnie wyglądającego karambolu na trasie W-Z w Warszawie! Zderzyły się cztery samochody osobowe. Jak się dowiedzieliśmy, jednym z aut jechał minister infrastruktury Andrzej Adamczyk! Samochody odbijały się od siebie jak piłeczki ping-pongowe. Na miejscu pracują policjanci, ustalają okoliczności zdarzenia.

Warszawa. Karambol z udziałem ministra Andrzeja Adamczyka!

To był wyjątkowo spokojny dzień na warszawskich drogach. Niestety, wieczorową porą, na trasie W-Z, doszło do gigantycznego karambolu, zderzyły się cztery samochody.

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 19:24, doszło do zderzenia czterech samochodów marki skoda, honda, kia i mazda. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, byli trzeźwi. Trwają czynności na miejscu, policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia – przekazała nam podkom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak się dowiedzieliśmy, w kolizji brał udział minister infrastruktury, Andrzej Adamczyk! 64-letni polityk jechał w skodzie, która wylądowała na kii. Potwierdził to Szymon Huptyś, rzecznik Ministerstwa Infrastruktury. – Samochód służbowy ministerstwa, którym podróżował minister, stał w korku. Wówczas został uderzony przez inny samochód – potwierdził.

Minister szybko wysiadł z auta, przez chwilę wydawał się zszokowany kraksa i rozmiarami zdarzenia na Trasie W-Z. Szybko przyjechało po niego inne służbowe auto.

Sprawcą karambolu był najprawdopodobniej obcokrajowiec, który siedział za kierownicą hondy. Mężczyzna nie zachował odpowiedniej prędkości i uwagi na drodze, i wjechał w tył mazdy, która odbijając się od auta wjechała w tył pojazdu Adamczyka.

Mężczyzna siedzący za kierownicą hondy dostał mandat w wysokości 2000 złotych – dowiadujemy się nieoficjalnie od naszego fotoreportera.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki