MAKABRA

Karambol na Jerozolimskich. Kierowca wydmuchał blisko 4 promile! Jakim cudem był w stanie kierować autem?!

2023-02-06 7:33

W niedzielę późnym wieczorem, 5 lutego w okolicach godziny 21, doszło do przerażającego karambolu na Al. Jerozolimskich przy skrzyżowaniu z ulicą Regulską w Regułach (powiat pruszkowski). Zderzyło się tam pięć samochodów. Sprawcą zdarzenia okazał się obywatel Ukrainy. Badanie alkomatem wykazało blisko 4 promile alkoholu!

Pijany kierowca wjechał w cztery auta na skrzyżowaniu. Był kompletnie pijany

W ostatni dzień weekendu doszło do przerażającego karambolu na Al. Jerozolimskich przy skrzyżowaniu z ul. Regulską w Regułach w powiecie pruszkowskim. Ze wstępnych informacji wynika, że kompletnie pijany obywatel Ukrainy wjechał w cztery auta stojące na czerwonym świetle!

Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży pożarnej i zespoły ratownictwa medycznego. Kilka osób zostało przebadanych w karetkach, ale na szczęście nikt nie wymagał hospitalizacji.

Sprawcą karambolu zajęli się funkcjonariusze. Policjanci przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu we krwi. Kiedy zobaczyli wynik, osłupiali ze zdumienia! Alkomat pokazał blisko 4 promile! Mężczyzna został zatrzymany.

O tej makabrze w Regułach napisał również Miejski Reporter w mediach społecznościowych. – Kierujący renault najechał na 4 samochodu oczekujące na światłach. Kilka osób zostało przebadanych przez ratowników medycznych. Na szczęście nikt nie wymagała hospitalizacji. Sprawca zdarzenia wydmuchał blisko 4 promile alkoholu. Został zatrzymany. Dwa pasy ruchu w kierunku Pruszkowa były zablokowane. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej, 4 zespoły ratownictwa medycznego oraz policja – czytamy.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany