ZJECHAŁ Z NASYPU KOLEJOWEGO

Koszmarny wypadek pod Warszawą. Taksówka owinęła się o drzewo. Kierowca cudem uszedł z życiem!

2022-12-26 11:44

Kierowca toyoty miał ogromne szczęście. Mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i zjechał z nasypu kolejowego. Jego auto dachem wbiło się w drzewo. Kilkadziesiąt minut zajęło strażakom uwolnienie mężczyzny z wraku pojazdu. Gruzin z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Koszmarny wypadek w Zielonce. Gruzin uniknął śmierci!

Do wypadku doszło w Zielonce pod Warszawą na ul. Wolności, w pobliżu przejazdu kolejowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Gruzin, który siedział za kółkiem swojej toyoty, stracił panowanie nad samochodem i zjechał z nasypu kolejowego. Jego auto huknęło w drzewo dachem.

Zniszczenia auta były ogromne. Samochód niemalże owinął się o drzewo stojące przy drodze. Strażacy, którzy pojawili się na miejscu, musieli używać narzędzi hydraulicznych do wydobycia poszkodowanego z wraku.

Na miejscu pojawiła się również karetka pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pojawili się również strażacy z PSP Wołomin, druhowie z OSP Zielonka oraz OSP Kobyłka. Mężczyzna ze złamaną nogą, urazami głowy i organów wewnętrznych został przetransportowany do szpitala. Kierowca podróżował sam.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają