Wypadek!

Dachowanie na Bielanach w Warszawie! Skoda huknęła w fiata, są poszkodowani

2022-12-23 19:23

Dramatyczny wypadek na Bielanach! W piątek (23 grudnia) na ul. Reymonta 8 skoda zderzyła się z fiatem. Jeden z samochodów dachował. Na miejsce ruszyło pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Jeden z kierowców pojechał karetką na sygnale do szpitala. Policja zabezpieczyła miejsce wypadku. Co tam się stało?

Wypadek na Bielanach. Dachowanie po zderzeniu dwóch aut

Wypadek miał miejsce o godzinie 16:50. - Skoda zderzyła się z fiatem. Kierujący drugim pojazdem został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji. Policjant dodał, że na miejscu wypadku przez dłuższy czas trwały czynności funkcjonariuszy. Nie wiadomo, w jakim stanie jest poszkodowany mężczyzna.

Rozpoczął się weekend świąteczny i na drogach panuje wzmożony ruch. Na domiar złego pada deszcz, a Warszawę spowiła gęsta mgła. Dlatego bardzo łatwo jest o wypadek. Kierowcy powinni więc zachować szczególną ostrożność, żeby bezpiecznie dotrzeć do domu na święta. - Wiele osób, aby dotrzeć na wigilijne spotkania wyruszy w trasę pokonując często duże odległości. Siadając za kierownicę nie zapominajmy o bezpieczeństwie swoim i osób, które przewozimy oraz innych uczestników drogi. Apelujemy o spokojną i rozważną jazdę – tak, aby nadchodzące święta były dla wszystkich spokojnym i radosnym czasem - apeluje stołeczna policja.

Dachowanie samochodu pod Warszawą

Do dachowania samochodu doszło też pod koniec listopada pod Nasielskiem. W samochodzie znajdowały się aż trzy osoby. Więcej o tym dramatycznym wydarzeniu przeczytasz TUTAJ

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Nasi Partnerzy polecają