Dramatyczne dachowanie w Wągrodnie pod Nasielskiem. W aucie były trzy osoby

i

Autor: facebook.com/Komenda Powiatowa PSP W nowym Dworze Mazowieckim Dramatyczne dachowanie w Wągrodnie pod Nasielskiem. W aucie były trzy osoby

Pilna akcja

Dramatyczne dachowanie w Wągrodnie pod Nasielskiem. W aucie były trzy osoby

2022-11-30 22:38

Dramatyczne sceny pod Nasielskiem! W środę (30 listopada) wieczorem na drodze w miejscowości Wągrodno doszło do dachowania osobowego daewoo. W osobówce były aż trzy osoby. Na miejsce natychmiast ruszyły wszystkie służby: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Jedna osoba została ranna. Jak do tego doszło?

Groźne dachowanie pod Nasielskiem. jedna osoba ranna

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się o około godziny 17. - Do stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w miejscowości Wągrodno. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i oświetleniu terenu akcji – przekazali w mediach społecznościowych strażacy z Nowego Dworu Mazowieckiego. W akcji brały udział 4 zastępy strażaków.

Kierujący daewoo nagle stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Jadący z dużą prędkością samochód przewrócił się na bok i dachował w przydrożnym rowie. Z trzech osób, które były w środku jedna została ranna. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał ją do szpitala. Nie wiadomo, czy kierowca był trzeźwy.

Dachowanie na S8

Do innego dachowania doszło w październiku na S8 w Warszawie. Hyundai z wielką prędkością wywrócił się na dach, a części samochodu rozsypały się po asfalcie. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają