Potworne

Tragedia przed wieczerzą wigilijną. Ciało 38-latka leżało przy torach. Co tam się wydarzyło!?

2022-12-24 12:23

Do rozdzierającej serce tragedii doszło rankiem, 24 grudnia. Ciało 38-latka leżało przy torach tuż przy stacji Warszawa Śródmieście WKD. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają, jak doszło do śmierci mężczyzny. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że 38-latek mógł spaść ze skarpy sąsiadującej z torowiskiem.

Śmierć w Wigilię. Nie żyje 38-letni mężczyzna

Informację o potwornej tragedii potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak przekazał, około godz. 8:30 do służb wpłynęła informacja o człowieku leżącym przy torach w rejonie stacji Warszawa Śródmieście WKD. - Przybyli na miejsce policjanci odnaleźli tę osobę około 50 metrów poza peronem stacji przy tunelu. Okazało się, że 38-letni mężczyzna nie żyje. Lekarz stwierdził zgon - poinformował funkcjonariusz.

Na miejscu policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mógł spaść na torowisko z wiaduktu lub z sąsiadującej z torami skarpy.

Ogromne utrudnienia na kolei

Wypadek z udziałem 38-latka spowodował utrudnienia w kursowaniu pociągów. „Pociągi Warszawskiej Kolei Dojazdowej na odcinku Komorów – Warszawa Śródmieście WKD kursują po jednym torze ze zmniejszoną częstotliwością. Na odcinku Warszawa Śródmieście – Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście wprowadzono honorowanie biletów WKD w pociągach Kolei Mazowieckich. Honorowanie biletów obowiązuje od godz. 09:30 do odwołania” – przekazał Warszawski Transport Publiczny.

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?