Krzysztof Rutkowski odzyskał zegarek Szwajcara w cenie mieszkania! Chciwy taksówkarz ma gigantyczne kłopoty [Rutkowski Story]

i

Autor: Super Express Krzysztof Rutkowski odzyskał zegarek Szwajcara w cenie mieszkania! Chciwy taksówkarz ma gigantyczne kłopoty [Rutkowski Story]

Krzysztof Rutkowski odzyskał zegarek Szwajcara w cenie mieszkania! Paser i taksówkarz zatrzymani [Rutkowski Story]

2021-07-01 15:35

Podróż taksówką po Warszawie na długo pozostanie w pamięci młodego mężczyzny. 22-latek chciał wrócić z Powiśla do Konstancina Jeziorny. Niestety jego podróż zakończyła się już pod Złotymi Tarasami. I to na bruku! Taksówkarz-brutal wyrzucił śpiącego pasażera z samochodu. Jakby tego było mało, okradł go z zegarka wartego blisko 300 tysięcy złotych. Złodzieja wytropił Krzysztof Rutkowski. Zobacz najnowszy odcinek Rutkowski Story!

To, co wydarzyło się pod Złotymi Tarasami w Warszawie kilka dni temu, już na zawsze pozostanie w pamięci 22-latka. Mężczyzna po tym, jak zakończył imprezę w jednym z lokali na Powiślu wsiadł do taksówki zaparkowanej pod klubem. Pasażer chciał dotrzeć stamtąd do Konstancina Jeziorny. Niestety tak się nie stało. Jego podróż zakończyła się pod jednym z najbardziej znanych centrów handlowych w stolicy. Koszmar, przez który przeszedł 22-latek mało komu mieści się w głowie.

- Taksówkarz obrabował go, wyrzucił na chodnik syna. Później wykorzystał jego kartę płatniczą. Przy Złotych Tarasach wyrzucił go i pojechał z jego kartą i zatankował na jego kartę – relacjonowała  przebieg wydarzeń zdenerwowana matka poszkodowanego.

Zobacz koniecznie: Krzysztof Rutkowski na tropie warszawskiego taksówkarza-bandyty. Brutal wyrzucił klienta z auta i ukradł mu zegarek za prawie 100 tys. dolarów

Rutkowski Story: Krzysztof Rutkowski odzyskał zegarek warty prawie 300 tysięcy złotych

Jakby tego było mało, taksówkarz-bandyta nie zadowolił się wyrzuceniem swojego pasażera z samochodu. Z relacji, którą przekazał Krzysztofowi Rutkowskiemu wynika, że kierowca użył bez wiedzy 22-latka jego karty kredytowej. Zapłacił nią sobie za przerwany kurs. To nadal jednak było za mało dla rządnego wrażeń taksówkarza. Z ręki pasażera zdjął zegarek o wartości 92 000 dolarów oraz zabrał mu telefon i portfel z dokumentami i kartami kredytowymi.

Taksówkarzowi nie było jednak dane długo cieszyć się z łupów.

- Jest godzina 23:15, róg ulicy Mokotowskiej i Placu Trzech Krzyży. W tym miejscu i w tym czasie jest zabezpieczany zegarek PATEK PHILIPPE, który został skradziony w ostatnią niedzielę – powiedział „Super Expressowi” Krzysztof Rutkowski w programie Rutkowski Story. - Poszkodowani to mieszkańcy Szwajcarii, którzy przyjechali do Polski na urlop. Niestety syn wyszedł do klubu. Miał wtedy jeszcze zegarek. Mężczyzna został okradziony. W związku z tą sprawą został zatrzymany jeden z warszawskich taksówkarzy, który wkrótce po tym został zwolniony. Ale zegarek został odzyskany.

Krzysztof Rutkowski w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że ukradziony zegarek został odnaleziony.

- Pięć dni od rabunku zegarek został przez nas odnaleziony – powiedział Krzysztof Rutkowski i dodał: - Tuż po tym trwały czynności wyjaśniające zegarek, który udało nam się odzyskać praktycznie po pięciu dniach.

- Taksówkarza, w efekcie wykonanych czynności operacyjnych, 23 czerwca w miejscu zamieszkania zatrzymali śródmiejscy kryminalni. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży mienia znacznej wartości w postaci telefonu, portfela wraz z dokumentami i kartą płatniczą oraz kradzieży zegarka wartego 59.800 euro. Odpowie także za dokonanie nieuprawnionych transakcji skradzioną wcześniej kartą. Za te przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - powiedział podinsp. Robert Szumiata.

Po tym, jak biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego odnaleziono skradziony zegarek, sprawę przekazano policji. Koniecznie zobacz najnowszy program Rutkowski Story. Poznaj szczegóły akcji poszukiwania skradzionego zegarka.

Rutkowski Story: Rutkowski odzyskał zegarek w cenie mieszkania