Iwona Wieczorek zaginęła. Im dalej, tym bardziej rana krwawi. Mama Iwony rozmawia z Mają Rutkowski. Słowa łamią serca [Rutkowski Story]

i

Autor: GRAFIKA SE Mariusz Trocewicz Iwona Wieczorek zaginęła. "Im dalej, tym bardziej rana krwawi". Mama Iwony rozmawia z Mają Rutkowski. Słowa łamią serca [Rutkowski Story]

Iwona Wieczorek zaginęła. "Im dalej, tym bardziej rana krwawi". Mama Iwony rozmawia z Mają Rutkowski. Słowa łamią serca [Rutkowski Story]

2021-05-28 12:16

Maja Rutowski spotkała się z mamą zaginionej Iwony Wieczorek. Wywiad, który z nią przeprowadziła wzrusza do łez. Tęsknota, żal, strata i nieustanne napięcie oczekiwania powrotu dziecka do domu. Mija już prawie jedenaście lat od tragicznego zdarzenia i nagłego zniknięcia Iwony Wieczorek. Gdzie podziała się wówczas nastoletnia Iwona? Jaki los ją spotkał? W pełnej emocji rozmowie z Mają Rutkowski, Iwona Wieczorek, mama zaginionej zdradza co czuje i myśli o całej sprawie. Obejrzyj najnowszy odcinek Rutkowski Story!

Rutkowski Story - Poruszająca rozmowa z mamą Iwony Wieczorek

Iwona Wieczorek zaginęła. Co stało się z piękną nastolatką?

Po ponad dekadzie do sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek wraca Krzysztof Rutkowski, który wraz ze swoim patrolem przeczesał tereny wokół plaży w Jelitkowie. Informator wskazał miejsce, gdzie może znajdować się ciało kobiety. To mężczyzna, który odbywał karę więzienia. Poszukiwania w środę, 19.05.2021, rozpoczęły się około południa. Na miejscu pojawił się Krzysztof Rutkowski ze swoją ekipą pracowników ubranych w mundury moro. Początkiem trasy poszukiwań było miejsce nieopodal wejścia nr 63 na plażę w Jelitkowie. Odnaleziono tam damską bluzkę, rajstopy i dwa noże.

Przeczytaj co działo się w czasie akcji i zobacz wideo: Szokujące znalezisko w miejscu zaginięcia Iwony Wieczorek. Niewiarygodne, co odnalazł Rutkowski [Rutkowski Story wideo]

Spis treści

  1. Iwona Wieczorek zaginęła. Co stało się z piękną nastolatką?
  2. Mama Iwony Wieczorek otwiera się przed Mają Rutkowski
  3. Iwona Wieczorek zaginęła. "Straciłam już nadzieję, że Iwona może być żywa i zapukać do moich drzwi" mówi jej mama

Mama Iwony Wieczorek otwiera się przed Mają Rutkowski

Ostatnie nagranie z kamery, na którym widać Iwonę Wieczorek pochodzi z 17 lipca 2010 roku. Od jej zaginięcia minęło już prawie 11 lat. Choć czas płynie nieubłaganie, lata mijają, a sprawę zaginięcia młodej kobiety próbowało rozwiązać już wiele osób, nadal nie natrafiono na jej ślad. Co stało się z Iwoną Wieczorek? Z tym pytaniem dzień w dzień boryka się jej mama.

O tym, co czuje i jak radzi sobie z życiem mama zaginionej Iwony Wieczorek rozmawiała z Mają Rutkowski. Zapytana przez nią o to, czy czas leczy rany odpowiedziała:

- Absolutnie nie – powiedziała Iwona Wieczorek, mama zaginionej nastolatki. - Nie można takich ran ukoić czasem. Im dalej, tym ta rana jest większa, bardziej krwawi. Troszeczkę może mniej się o tym myśli, ale jednak zawsze z tyłu głowy jest Iwona.

Przeczytaj także: Iwona Wieczorek. Skandal przy przesłuchaniu ludzi Rutkowskiego? "Próbowano wymusić na mnie nieprawdziwe zeznania"

- Masz jeszcze nadzieję na to, że jeszcze kiedyś Iwona przyjdzie, zapuka do drzwi? - pyta Maja Rutkowski.

Iwona Wieczorek zaginęła. "Straciłam już nadzieję, że Iwona może być żywa i zapukać do moich drzwi" mówi jej mama

- Upływa jedenaście lat 16 lipca. Nie sądzę. Straciłam już nadzieję, że Iwona może być żywa i zapukać do moich drzwi tak, jak czekałam na to przez pierwsze trzy lata od zaginięcia – wyznała mama Iwony Wieczorek. - Teraz odliczam tylko czas, aż będę wiedziała co się z nią tak naprawdę stało. Gdzie jest jej ciało, że będę mogła ją normalnie pochować.

Zobacz: Iwona Wieczorek. Jasnowidz Jackowski nie chciał pomóc Rutkowskiemu w poszukiwaniach. "Zadecydowałem, że nie pojadę"

Iwona Wieczorek, mama zaginionej kobiety, wyznaje, że bardzo chciałaby wiedzieć i chociaż zobaczyć osobę, która skrzywdziła przede wszystkim Iwonę.

- Chciałabym wiedzieć i chociaż zobaczyć osobę, która skrzywdziła przede wszystkim Iwonę, pozbawiła ją życia i która skrzywdziła życie moje i mojej rodziny – wyznała ze łzami w oczach Mai Rutkowski.

Sonda
Śledzisz akcje prowadzone przez biuro Krzysztofa Rutkowskiego?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki