Ojciec nasłał kiboli na syna. Armia Rutkowskiego wkroczyła do akcji [Rutkowski Story]

2021-05-14 15:17
Ojciec nasłał kiboli na syna. Armia Rutkowskiego wkroczyła do akcji [Rutkowsky Story]
Autor: Super Express Ojciec nasłał kiboli na syna. Armia Rutkowskiego wkroczyła do akcji [Rutkowsky Story]

Pan Paweł z Czudca pod Rzeszowem nie może prowadzić własnej działalności gospodarczej, bo skutecznie przeszkadzał mu w tym jego ojciec, który miał zmuszać go do wchodzenia w szemrane interesy. Konflikt narastał, pan Paweł nie spodziewał się, że sprawy przybiorą dramatyczny obrót. Przedsiębiorca został pobity przez kiboli, których nasłał na niego jego własny ojciec. Wszystko nagrały kamery monitoringu. Z pomocą ruszył partol Rutkowskiego. Jego żołnierze o 4 nad ranem wznieśli mur oddzielający firmę ojca od posesji pana Pawła. Krzysztof Rutkowski w programie "Rutkowski Story w Super Express" zdradza szczegóły akcji.

Rutkowski Story - Ojciec wysłał kiboli na syna

Ojciec pana Pawła prowadził dwie firmy: metalurgiczną i drzewną. W pewnym momencie uznał, że obie przepisze na swoje dzieci: pana Pawła i jego siostry. Wszystkie formalności zostały dopięte pod względem prawnym i potwierdzone u notariusza. Biznes pana Pawła prosperował coraz lepiej. Odnosił kolejne sukcesy. Harmonia w rodzinie nie trwała jednak zbyt długo. Wybuchł spór o działkę która formalnie należy do pana Pawła, a na jej części stoi hala, której właścicielkami są jego siostry. Rodzina nie mogła się dogadać. Na nic zdały się sądowe porozumienia, dokumenty i wytyczanie granic. Konflikt narastał.

Krzysztof Rutkowski i jego żołnierze wkraczają do akcji

Gdy kibole pobili pana Pawła, a ludzie najęci przez jego ojca zaczęli blokować mu wyjazd z firmy, pan Paweł zwrócił się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego. Pamiętał o akcji sprzed kilku lat na Pomorzu, kiedy to właśnie ekipa Rutkowskiego interweniowała w sprawie konfliktu biznesowego w przedsiębiorstwie Drutex.

Zobacz koniecznie: Rodzinna wojna o działkę. Syn pobity przez kiboli nasłanych przez ojca. Interweniował Krzysztof Rutkowski [Zdjęcia]

Rutkowski Story w Super Express

O godzinie 4 nad ranem na terenie firmy drzewnej pana Pawła pojawili się ludzie z biura "Rutkowski" i zaczęli wznosić mur oddzielający posesję od gruntu, na którym znajduje się przedsiębiorstwo działające w branży metalowej ojca. Wjechały wozy wypełnione żołnierzami grupy Rutkowski Patrol – informuje portal Patriot24.net. Przybyli też specjaliści, którzy rozpoczęli budowę murów.

Przeczytaj: Żołnierze Krzysztofa Rutkowskiego zbudowali mur na Podkarpaciu. W tle rodzinne porachunki między dwoma biznesmenami [Zdjęcia]

W naszym programie Rutkowski Story Krzysztof Rutkowski zdradza szczegóły tej akcji. Zobacz film i zdjęcia z tych wydarzeń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE