Żołnierze Krzysztofa Rutkowskiego zbudowali mur na Podkarpaciu. W tle rodzinne porachunki między dwoma biznesmenami [Zdjęcia]

Żołnierze Rutkowskiego zbudowali mur na Podkarpaciu. W tle rodzinne porachunki między dwoma biznesmenami
Autor: www.patriot24.net Żołnierze Rutkowskiego zbudowali mur na Podkarpaciu. W tle rodzinne porachunki między dwoma biznesmenami

Akcja grupy uderzeniowej Rutkowski Patrol w miejscowości Czudec niedaleko Rzeszowa była tyleż spektakularna, co nietypowa. Pan Paweł nie był w stanie prowadzić własnej działalności gospodarczej, bo skutecznie przeszkadzał mu w tym… ojciec, który miał zmuszać go do wchodzenia w szemrane interesy.

Rutkowski Story - Ojciec wysłał kiboli na syna

Ojciec nasłał kiboli na syna. Armia Rutkowskiego wkroczyła do akcji [Rutkowsky Story]

Kiedy kibole pobili pana Pawła, a ludzie najęci przez jego własnego ojca zaczęli blokować mu wyjazd z firmy, pan Paweł zwrócił się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego. Pamiętał o akcji sprzed kilku lat na Pomorzu, kiedy to właśnie ekipa Rutkowskiego interweniowała w sprawie konfliktu biznesowego w przedsiębiorstwie Drutex.

O godzinie 4 nad ranem na terenie firmy drzewnej pana Pawła pojawili się ludzie z biura "Rutkowski" i zaczęli wznosić mur oddzielający posesję od gruntu, na którym znajduje się przedsiębiorstwo działające w branży metalowej ojca. Wjechały wozy wypełnione żołnierzami grupy Rutkowski Patrol – informuje portal Patriot24.net. Przybyli też specjaliści, którzy rozpoczęli budowę murów. Ściągnięto wózki widłowe z betonowymi klockami, "każdy o wadze kilkuset kilogramów". Oprócz betonowego ogrodzenia, robotnicy równolegle zaczęli tworzyć betonowe blokady drzwi i bram wyjazdowych.

Zobacz także: Ostrowiec: 140 tys. funtów ukradzione z... tapczanu! Detektyw Rutkowski w akcji!

Zobacz zdjęcia z tej akcji w naszej galerii. Dalsza część artykuły znajduje się poniżej.

– Są tu dwie firmy. Mój ojciec ma zakład metalowy po tamtej stronie muru, a ja mam tutaj drzewny"– słowa pana Pawła, właściciela firmy, a jednocześnie terenu, na którym odbywa się produkcja drzewna cytuje portal Patriot24.net. – Jesteśmy w konflikcie, bo mój ojciec zamiast usiąść do stołu i rozmawiać, zaczął blokować moją działalność gospodarczą.

Jak wynika z relacji biznesmena przekazanej biurze Rutkowskiego pan Paweł nie chciał ulec "bezprawnym pomysłom swojego ojca i jego współpracowników".

Atak kiboli na pana Pawła

Spór nie skończył się na słowach. W kwietniu mężczyzna został napadnięty i pobity przez wynajętych pseudokibiców. Kiedy po raz kolejny zaprotestował, na plac wjechali kibole i go pobili!

Kiedy minęła godzina od przyjazdu ludzi Rutkowskiego i rozpoczęcia prac przy budowie muru odgradzającego posesję pana Pawła, około godz. 5 rano na teren firmy ojca przyjechał czarny mercedes. Niedługo potem również pojawił się inny samochód – mercedes van, w którym siedział ojciec.

Grupa uderzeniowa Krzysztofa Rutkowskiego zablokowała autom przejazd. Ludzie z ekipy "Rutkowski Patrol" mieli przy sobie niezbędne zezwolenia i uprawnienia i – jak podkreśla biuro – byli gotowi do użycia siły. Zaznaczali, że o ich działaniach powiadomiona została policja zarówno miejscowa, jak i Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Mundurowi szybko zjawili się na miejscu, ale po ustaleniu stanu prawnego interwencji, odjechali.

Przeczytaj: SZALENIEC morduje zwierzęta na Dolnym Śląsku? Sprawdza to Rutkowski (WIDEO)

Pan Paweł twierdzi, że wcześniej ojciec próbował sparaliżować działalność firmy blokując wjazd dźwigiem, z którego wyciągnięto akumulatory.

Akcja Rutkowskiego w miejscowości Czudec została zakończona około godziny 10 rano. Nie tylko wzniesiono ochronny mur, ale odholowane zostały z posesji również przyczepy przywiezione wcześniej przez ludzi ojca pana Pawła.

Odblokowano dojazd do miejsca produkcji drzewnej.

- Ciągnik siodłowy należący do ojca, który te przyczepy przyciągnął, pozostał na placu. Bo zgodnie z prawem pan Paweł musi pisemnie wezwać ojca do zabrania z jego terenu swojej własności – wyjaśnia biuro Rutkowskiego.

– Państwowi funkcjonariusze nie chcą mieszać się w prywatne konflikty biznesowe. Natomiast nasza firma dba o interesy prywatnych przedsiębiorców i skutecznie te interesy od lat chroni – mówi Krzysztof Rutkowski. - Ale w tym przypadku pełny sukces będzie, jeśli razem z synem i ojcem zasiądziemy do stołu rozmów, by zakończyć ten rodzinny konflikt i ten mur wspólnie zburzyć.

Sprawdź: Pogrzeb 16-letniego Piotra z Ciela. Wzruszające słowa księdza podczas uroczystości [ZDJĘCIA]

Dramatyczna akcja Detektywa Rutkowskiego. Udaremnił handel podrobionymi maseczkami
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE