KSW 53: Wiadomo, kto zastąpi Mateusza Borka

2020-07-10 15:53 Marcin Ciechański
Mateusz Borek
Autor: Cyfrasport Mateusz Borek

Mateusz Borek nie będzie prowadził studia i przeprowadzał wywiadów z zawodnikami po ich walkach podczas nadchodzącej gali KSW 53. Wiadomo, kto go zastąpi. To Łukasz "Juras" Jurkowski, dla którego nie będzie to pierwszy występ w tej roli.

Mateusz Borek zakończył szesnastoletnią współpracę z KSW, o czym poinformował w mediach społecznościowych. - Z KSW zawsze miałem szczególną relację, nie potrafiłem z nimi rozmawiać o biznesie, rozliczać się. To zawsze była dla mnie rodzina, zżyliśmy się, polubiliśmy, nie wyobrażaliśmy sobie życia bez siebie… czasami jednak siła wyższa decyduje za człowieka. Pewnych rzeczy nie jestem w stanie przeskoczyć. Trzeba się z tym pogodzić - powiedział dziennikarz w rozmowie z "Super Expressem".

KSW 53: Mateusz Gamrot i Norman Parke AWANTUROWALI SIĘ w studiu Polsatu Sport [WIDEO]

Dotychczasową rolę Borka przejmie Łukasz Jurkowski. "Rozwiewając wątpliwości i pytania o to, kto będzie robił wywiady w klatce po walce na KSW zamiast Mateusza Borka. Ja. Raz już kiedyś w Londynie miałem taką przyjemność. Postaram się utrzymać poziom Matiego. Do soboty" - napisał na Twitterze.

Mateusz Borek o rozstaniu z KSW. Wzruszające słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piękna Paige VanZant SZALEJE przed walką! Skacze, tańczy i robi wygibasy [WIDEO]

Gala KSW 53 odbędzie się w sobotę. W walce wieczoru zmierzą się Mateusz Gamrot i Norman Parke. Poza tym dojdzie m.in. do pojedynków Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem czy Tomasza Drwala z Łukaszem Bieńkowskim.