Magia marzeń znów zadziała! Startuje wyjątkowa akcja "Super Expressu" z okazji Dnia Dziecka

2022-05-16 7:12
Magia marzeń znów zadziała! Startuje wyjątkowa akcja Super Expressu z okazji Dnia Dziecka
Autor: SE Magia marzeń znów zadziała! Startuje wyjątkowa akcja "Super Expressu" z okazji Dnia Dziecka

„Dziecięce Marzenie” to cykliczna akcja charytatywna „Super Expressu”, którą od lat współorganizujemy z włodarzami warszawskich dzielnic. Startujemy z tegoroczną edycją tej zabawy, której celem sprawienie radości dzieciom z okazji Dnia Dziecka. Każde dziecko może wziąć w niej udział! Wystarczy, że opisze lub namaluje, o czym marzy, i zgłosi swoją pracę za pośrednictwem strony dzieciecemarzenie.se.pl.

1 czerwca to coroczne święto naszych milusińskich, które obchodzimy w Polsce już od 1955 r. Dla redakcji „Super Expressu” jest to wyjątkowy czas. Czas, w którym z okazji Dnia Dziecka staramy się pomóc dzieciom z ubogich rodzin, by tego dnia uśmiech gościł na ich twarzach. Razem z burmistrzami Białołęki, BielanOchoty, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerami, którymi w tym roku są Oskroba, SKM i Teatr Capitol, spełnimy marzenia małych mieszkańców Warszawy i okolic. Dzięki nam będą mogli spędzić niezapomniane chwile na przykład w parku rozrywki lub w teatrze.

Zadanie dla maluchów jest proste. By wziąć udział w akcji, dziecko musi namalować lub opisać swoje marzenia, a rodzic – wypełnić odpowiedni formularz na stronie https://dzieciecemarzenie.se.pl/. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja.

Kapituła konkursu wybierze najpiękniejsze, najciekawsze, najbardziej wzruszające prace i nagrodzi je pięknymi prezentami z okazji Dnia Dziecka. Laureatów ogłosimy 1 czerwca, w dzień dziecięcego święta.

Jakie witaminy powinny przyjmować dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE