Wielki finał akcji Dziecięce Marzenie. Spełniamy marzenia! Rozdajemy nagrody [ZDJĘCIA]

2021-06-02 5:51
Wielki finał akcji Dziecięce Marzenie 2021. Nagrody rozdane!
Autor: archiwum prywatne Wielki finał akcji Dziecięce Marzenie 2021. Nagrody rozdane!

Uśmiech dziecka, to najpiękniejszy, bezcenny prezent, jaki może otrzymać dorosły! A dorośli mogą na ten uśmiech zasłużyć, obdarowując prezentami dzieci. „Super Express” robi tak w akcji „Dziecięce Marzenie”, w której razem z prezydentem Warszawy, oraz burmistrzami dzielnic Bemowa, Bielan, Białołęki, Ursynowa i Wilanowa rozdajemy wspaniałe prezenty z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ laureatów tegorocznej edycji Dziecięcego Marzenia

- Dzień dziecka - ten jeden z ulubionych dni w roku! Z tej okazji życzę Wam jak najwięcej uśmiechu i radości. Ciekawości świata. Najlepszych przygód i wspaniałych przyjaźni. I żeby tak ponury rok jak ten miniony już Wam się nie powtórzył. A nawiązując do naszej akcji - spełnienia marzeń! - takie słowa na finał „Dziecięcego Marzenia” do wszystkich uczestników skierował prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Przyłączają się do nich burmistrzowie.

Tegoroczna akcja dobiegła końca. Wybraliśmy najpiękniejsze, najbardziej emocjonalne, wzruszające i szczere listy i rysunki, w których najmłodsi opowiedzieli, o czym marzą. Jedne wywoływały łzy, inne uśmiech, kolejne zadumę i współczucie. Wszystkie chwyciły nas za serce!

Laureaci Dziecięcego Marzenia 2021 poniżej i w GALERII

Troje laureatów – Michalina, Ignacy i Karol – otrzymają od nas nagrody główne, czyli smarwatche. Ale to nie wszystko! Przyznaliśmy sporo wyróżnień. Zasłużyły na nie m.in. Gabrysia i Anitka, które przysłały do nas malowane marzenia. Gardło ściska tęsknota dziewczynek. Anitka chciałaby już zobaczyć tatę. Gabrysia z kolei napisała na rysunku z szarym kotkiem proste zdanie: „Chciałabym, żeby mój kot wrócił”. Bo zginął. Na pocieszenie dziewczynki dostaną od nas niespodzianki przygotowane przez partnerów akcji – firmy Gandalf, Oskroba i Centrum Szembeka. „ Gandalf.com.pl i Rebel, z okazji Dnia Dziecka życzą wszystkim Czytelnikom wielu godzin, wspaniałej, rodzinnej zabawy!” - przekazali nasi partnerzy.

Pełną listę laureatów publikujemy na stronie dzieciecemarzenie.se.pl

Trzaskowski apeluje do mieszkańców: nie słuchajcie fake newsów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE