NIESAMOWITE! Warszawski burmistrz znalazł skarb!

2020-09-20 11:38
Burmistrz Bielan znalazł skarb
Autor: Materiały prasowe

To dopiero efekt Sprzątania Świata! Takim odkryciem burmistrz warszawskiej dzielnicy pobił chyba wszystkich! Burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk uczestniczył w sobotę w akcji czyszczenia miasta ze śmieci. I skrupulatnie zbierał odpadki w Parku Lindego. W pewnym momencie, gdy chciał podnieść jakąś butelkę, POCZUŁ COŚ DZIWNEGO pod stertą liści…

- Poruszyłem niechcący jakiś patyk, na końcu którego coś błysnęło. Zaintrygowało mnie to, odgarnąłem ziemię i odkryłem w ziemi piękną zdobioną torebkę - opowiada „Super Expressowi” burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk. Natychmiast wezwał ekipę z Rady Młodzieży, która towarzyszyła mu przy sprzątaniu. Zawartość tej torebeczki z cyrkoniami zdumiała ich jeszcze bardziej. Okazało się bowiem, że w środku jest istny skarb! Torebka była wypchana kosztownościami. To wszelkiego rodzaju biżuteria, pierścionki, łańcuszki, wisiorki, złote i srebrne. - Znalezisko zostanie oczywiście zgłoszone na policję – zapewnia burmistrz Bielan.

Nie chce na razie informować ani pokazywać co jest w środku. - Może zgłosi się do nas właściciel bądź właścicielka tej torebki. Jeśli opisze szczegółowo co jest w środku, zwrócimy własność. Jeśli nie, oddamy znalezisko policji – deklaruje Grzegorz Pietruczuk.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Na Bielanach jest jak w raju!

Burmistrz Bielan znalazł skarb
Autor: Materiały prasowe

Niewykluczone, że właścicieli zawartości torebki może być wielu – złodziej mógł zebrać w ten sposób swój łup i ukryć w krzakach w Parku Lindego.

- Rzeczywiście teren, który sprzątaliśmy, wyglądał jak po ostrej ale niedokończonej libacji. Jakieś pięć metrów od miejsca ukrycia skarbu walały się puste butelki po alkoholu, ale był też nieotwarty słoik z kiszonymi ogórkami... - zwraca uwagę burmistrz Pietruczuk.

Polecamy też: Pirat z ul. Sokratesa przerywa milczenie...

- Znalezisko jest w tej chwili zabezpieczone. Do końca niedzieli czekamy na sygnały od ewentualnych właścicieli torebki. Było już nawet kilka telefonów, ale dotyczyły zupełnie innych przedmiotów. Czekamy zatem dalej. A w poniedziałek rano sprawa zostanie przekazana policji - zapowiada "Super Expressowi" opiekun Młodzieżowej Rady na Bielanach Beata Lajnert.

Burmistrz Bielan znalazł skarb
Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE