Szok!

Makabra pod Legionowem. Ludzkie zwłoki pływały w Wiśle, zauważył je spacerowicz

2023-06-15 21:18

Makabra pod Legionowem. Przypadkowi świadkowie natknęli się na pływające w rzecze ludzkie zwłoki! Do koszmarnego odkrycia doszło w czwartek (15 czerwca) w Jabłonnie. Na miejsce pilnie przybyli policjanci. Teraz pracują pod nadzorem prokuratora. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że zmarły, to mężczyzna. Teraz śledczy wyjaśnią, jak znalazł się w wodzie.

Jabłonna. Ludzkie zwłoki wyłowione z Wisły

Dramatyczne doniesienia potwierdziła policja. - Potwierdzam, przed godziną 16 przypadkowi spacerowicze zauważyli ludzkie włoki dryfujące w Wiśle na wysokości Jabłonny. Na miejscu funkcjonariusze pracują pod nadzorem prokuratora – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Justyna Stopińska z policji w Legionowie. Na razie nie wiemy jak dług o ciało znajdowało się w rzece. Prawdopodobnie śledczy zlecą wykonanie sekcji zwłok, która wyjaśni jak doszło do zgonu.

Podobnego odkrycia dokonali miesiąc wcześniej spacerowicze w Wawrze. We wtorkowy wieczór (9 maja) nad Wisłą blisko plaży Romantycznej zaroiło się od służb. W rzece, na wysokości ul. Panoramy, dryfowały ludzkie zwłoki! Jak udało nam się ustalić, należały one do mężczyzny. Strażacy wydobyli ciało na brzeg. Policjanci swoje czynności prowadzili pod nadzorem prokuratora. Więcej o akcji przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Listen on Spreaker.