Co za szczęściarz! W kilka sekund ustawił się na 20 lat! Potężna wygrana w Lotto w Warszawie

i

Autor: Shutterstock Co za szczęściarz! W kilka sekund ustawił się na 20 lat! Potężna wygrana w Lotto w Warszawie

Co za wygrana!

Padła szóstka w Lotto! GIGANTYCZNA KASA. Farciarz będzie na urlopie do końca życia

2023-07-28 10:10

Co za fart! W czwartkowym (27.07.2023) losowaniu Lotto padła główna wygrana. "Szóstka" w Lotto nie zdarza się często, a tym bardziej taka, którą nie trzeba się dzielić z innymi graczami. Szczęściarz, który skreślił 6 zwycięskich liczb, zgarnie grubą kasę. Z takimi pieniędzmi na koncie może do końca życia być na wiecznym urlopie. Zobaczcie, ile jest warta główna wygrana - "szóstka" w Lotto z 27 lipca 2023.

Lotto: "szóstka" w losowaniu z 27.07.2023

Polska ma nowego lottomilionera! Poznaliśmy informacje o najnowszych wygranych i okazało się, że w losowaniu Lotto z 27.07.2023 padła "szóstka". Szczęśliwe okazały się liczby: 1, 5, 7, 21, 22, 37. Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Józefowskiej 42 w Katowicach (sklep Żabka). Grający sam wytypował liczby w zakładzie Lotto. Wygrana jest tym piękniejsza, że nie trzeba się nią z nikim dzielić. Tylko jeden ze wszystkich sprzedanych na to losowanie kuponów Lotto zawiera wylosowane liczby. Oznacza to, że farciarz zgarnie gigantyczną kasę - jest to 11. najwyższa wygrana w historii!

Warto dodać, że jest to już 17. „szóstka” w Lotto w Katowicach i stanowi obecnie najwyższą katowicką wygraną w grach liczbowych. Ponadto w największym mieście Górnego Śląska padły też dwie „szóstki” w Lotto Plus - poinformował Totalizator Sportowy.

"Szóstka" w Lotto: ile wygrano?

Jak podaje Lotto, "szóstka" z losowania z 27.07.2023 jest warta 28 290 956,00 zł. Od wygranej szczęśliwy gracz będzie musiał jeszcze zapłacić podatek w wysokości 10%. Jednak i tak zostanie mu grubo ponad 25 milionów złotych. Z taką kasą na koncie może już rzucić pracę i być na wakacjach do końca życia. Gratulujemy (i odrobinę również zazdrościmy) temu szczęściarzowi!

Zobacz w naszej galerii najwyższe wygrane Lotto w historii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Nasi Partnerzy polecają