Piłkarski freestyle w Julinku!

i

Autor: materiały prasowe Piłkarski freestyle w Julinku!

Piłkarski freestyle w Julinku! Będą sztuczki i zawody sportowe pod okiem mistrza [PROGRAM WYDARZEŃ]

2019-06-26 12:23

Sztuczki piłkarskie, sportowe konkursy i oczywiście cyrk! W weekend w Parku Rozrywki Julinek wiele atrakcji. Sprawdźcie program wydarzeń. 

Park Rozrywki Julinek odwiedzi Międzynarodowy Mistrz Niemiec Freestyle Football Adrian Duszak, który zaprezentuje piłkarskie sztuczki oraz poprowadzi zawody sportowe z nagrodami. Nie zabraknie także cyrku! Przez cały weekend w Dużej Arenie będą odbywały się pokazy uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. 

Julinek to też najdłuższy na Mazowszu park linowy, kraina dmuchańców z atrakcjami wodnymi, mini golf, a to wszystko w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego.

Piłkarski freestyle w Julinku!

i

Autor: materiały prasowe Piłkarski freestyle w Julinku!

Adrian Duszak 

Adrian Duszak to niezwykły zawodnik z gminy Kadzidło, który oprócz uprawiania freestyle football, został pierwszym singlowym mistrzem Polski w nowej dyscyplinie - teqballu. To, co potrafi zrobić z piłką robi nieprawdopodobne wrażenie! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE