Policja radiowóz

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Walczyła jak lwica

Płock. Napadł na ekspedientkę w sklepie. Kobieta obroniła kasetkę z pieniędzmi!

2023-11-17 16:44

Napad na sklep w Płocku. 26-latek wtargnął do środka i zażądał od kasjerki pieniędzy. Gdy kobieta odmówiła rzucił się na nią i próbował wyrwać kasetkę z utargiem. Myślał, że w ten sposób szybko się wzbogaci, jednak kobieta nie dała za wygraną. Złodziej nie dał jej rady i uciekł z niczym. Płocka policja już zatrzymała sprawcę.

Płock. Napadł na sklep, wyszedł z niczym. Kasjerka obroniła pieniądze

O zdarzeniu informuje płocka policja. Mundurowi nie podają w którym dokładnie sklepie doszło do napadu. - 26-latek przyszedł do sklepu jednak nie miał zamiaru robić w nim zakupów. Zażądał natomiast od sprzedawczyni pieniędzy, grożąc utratą życia lub zdrowia. Sprawca chciał ukraść pieniądze szarpiąc kasetkę w kasie. Kobieta nie dała się jednak zastraszyć i konsekwentnie broniła utargu. W ostateczności mężczyzna opuścił obiekt bez łupu – informuje w komunikacie prasowym sierż. szt. Monika Jakubowska.

Kobieta zawiadomiła policję, a za sprawcą ruszyli kryminalni. Mundurowi zatrzymali 26-latka. Ten trafił do policyjnej celi, a potem do prokuratury. Mieszkaniec powiatu sierpeckiego usłyszał zarzut usiłowania rozboju, za co grozi nawet 15 lat więzienia.

Testy do policji Multi Select 2023. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 10
Chętnie czytam czasopisma techniczne
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany