Pogoda na wtorek: Śnieg znów zasypie całą Polskę! [MAPA]

Pogoda POLSKA
Autor: redakcja SE

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w naszym kraju. Synoptycy przewidują, że we wtorek na terenie całej Polski będzie padał śnieg lub śnieg z deszczem. Na szczęście mróz w większości kraju odpuszcza.

Według synoptyków we wtorek możemy się spodziewać opadów deszczu ze śniegiem na całej zachodniej linii kraju. Mówimy tu o Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. W pozostałej części Polski możemy się spodziewać opadów śniegu. 

Tragedia na Ochocie. Prokuratura wyjaśni okoliczności śmierci 12-latka

W porównaniu do wskazań termometrów z poprzednich dni, we wtorek mróz zelży w większości kraju. Najcieplej będzie na Zachodzie. Tam odnotujemy 2 stopnie na plusie. Im dalej na wschód tym zimniej.  W centralnej części kraju zobaczymy na termometrach już 1 stopień Celsjusza a w Krakowie -1. Zaś 4 kreski na minusie odczujemy w Olsztynie, Lublinie i Rzeszowie. Najzimniej będzie w Białymstoku. Tam temperatura spadnie do -10 stopni Celsjusza. 

Sceny grozy w Piasecznie. Chciał ZATŁUC kasjerkę młotkiem! Zaskakujący finał sprawy [ZDJĘCIA]

Na drogach mogą występować trudne warunki. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. 

Gigantyczny SMOG nad Warszawą. Powietrze jest aż GĘSTE. Dramatyczne dane

Pogoda POLSKA
Autor: redakcja SE
GOPR w akcji, bo atakowała szczyt w szortach i biustonoszu. O co chodzi w górskim morsowaniu? Komentarz Adama Federa [WIDEO]