Przewoził piątkę dzieci jak worek ziemniaków! Wszystkie na tylnej kanapie. Szok pod Lipskiem

i

Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com 27-letni kierowca vauxhalla przewoził pięcioro dzieci w skrajnie niebezpiecznych warunkach, co ujawniła kontrola policji w Pawliczce pod Lipskiem, zdj. ilustracyjne

Przewoził piątkę dzieci jak worek ziemniaków! Wszystkie na tylnej kanapie. Szok pod Lipskiem

2022-06-22 13:00

Trudno uwierzyć, w jakich warunkach przewoził pięcioro dzieci zatrzymany w Pawliczce pod Lipskiem mężczyzna. Wszystkie maluchy siedziały na tylnej kanapie vauxhalla, ale bez fotelików czy choćby zapiętych pasów. 27-latek nie miał ponadto uprawnień do kierowania samochodem i znacznie przekroczył dozwoloną prędkość, i to jeszcze w rejonie przejścia dla pieszych.

Pruł vauxhallem z pięciorgiem dzieci bez fotelików i pasów! To nie koniec grozy pod Lipskiem

27-letni kierowca vauxhalla przewoził pięcioro dzieci w skrajnie niebezpiecznych warunkach, co ujawniła kontrola policji w Pawliczce pod Lipskiem. Wszystkie maluchy siedziały na tylnej kanapie pojazdu, w dodatku bez fotelików ochronnych czy nawet pasów bezpieczeństwa, których nie miał też zapiętych sam mężczyzna. Nie przeszkadzało mu to jechać 75 km/h, i to w pobliżu przejścia dla pieszych, choć ograniczenie prędkości w tym miejscu wynosiło 50 km/h. To nie wszystkie wykroczenia, jakie popełnił 27-latek, który jeszcze prowadził samochód, nie mając jakichkolwiek uprawnień.

- Mieszkaniec gminy Radom odpowie za to przed sądem - informuje młodsza aspirant Monika Karasińska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Lipsku.

Czytaj też: Wierzba runęła na skodę pod Kozienicami! Ojciec 6-latka nic nie mógł zrobić. Chłopca zabrała karetka

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Brańsk (woj. podlaskie). Mąż i ojciec podpalił dom swojej rodziny. Radosław P. (47 l.) został zatrzymany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE