Zagrożenie zdrowia lub życia 40-latki! Wyjechała do Holandii, gdzie poznała tajemniczego mężczyznę

i

Autor: Shutterstock; Facebook / Zaginieni przed laty Zaginęła 40-letnia Małgorzata Łobodzińska. Kobieta pochodzi z Radomia, ale wyjechała do Holandii, gdzie poznała mężczyznę inne narodowości

Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Gosi! Zniknęła po poznaniu tajemniczego mężczyzny. To obcokrajowiec

2022-06-11 9:11

Zaginęła 40-letnia Małgorzata Łobodzińska. Kobieta pochodzi z Radomia, ale jakiś czas temu wyjechała do Holandii, gdzie podjęła pracę. Wkrótce później poznała na miejscu mężczyznę innej narodowości, który miał jej ograniczać kontakty z rodziną. Bliscy 40-latki proszą o pomoc w jej odnalezieniu, bo Małgorzata nagle zniknęła, a jej telefon jest nieaktywny.

"Zagrożenie zdrowia lub życia" 40-latki! Wyjechała do Holandii, gdzie poznała tajemniczego mężczyznę

Rodzina pochodzącej z Radomia Małgorzaty Łobodzińskiej prosi o pomoc w jej odnalezieniu, a profil facebookowy "Zaginieni przed laty" dodaje, że zdrowie i życie zaginionej 40-latki może być zagrożone. Kobieta wyjechała jakiś czas temu do Holandii, gdzie zamieszkała i znalazła pracę. Jej bliscy informują, że zaczęła się spotykać z mężczyzną innej narodowości, który miał jej ograniczać kontakt z rodziną. Małgorzata po raz ostatni dzwoniła do nich 21 maja br., mówiąc, że przebywa razem z nim na terenie Belgii. - Mężczyzna, którego poznała zaginiona, ostatni raz widziany był w dzielnicy Shaerbeek, przy Av. Maréchal Foch 1030 w Belgii. Prawdopodobne poruszali się samochodem marki SEAT INCA nr. rej 22-VT-RH. Telefon kobiety jest nieaktywny - informuje profil "Zaginieni przed laty". Informację o zaginięciu pochodzącej z Radomia 40-latki potwierdza również tamtejsza policja - zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do mundurowych 1 czerwca.

Czytaj też: Policjant zanurkował i wyciągnął 31-latka, ale pomoc przyszła za późno. Dramat nad zalewem Borki w Radomiu

Rysopis Małgorzaty Łobodzińskiej:

  • Wzrost: 172cm,
  • Włosy: średniej długości, blond,
  • Oczy: zielone,
  • Szczupła budowa ciała,
  • Tatuaże na brzuchu i udzie - motyw kwiatów.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące się przydać w odnalezieniu zaginionej kobiety, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Radomiu lub pod nr. alarmowym 112.

- Można również kontaktować się z naszą redakcją #zaginieniprzedlaty, mamy stały kontakt z rodziną. ❗️Gwarantujemy anonimowość ❗ - czytamy na profilu facebookowym "Zaginieni przed laty".

Czytaj też: Syn strażaka potrzebuje pilnie pomocy! W poprzednim roku stracił małego braciszka

Czytaj też: Makabryczny wypadek pod Garwolinem! Lexus przejechał 19-latka na S17

Sonda
Czy pracowaliście, pracujecie za granicą?
Grób Faustynki, która zginęła pod tirem w Kozodrzy tonie w białych kwiatach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE