Szaleniec zaatakował auto młotkiem. Potem ruszył na policjantów!

2021-09-15 14:01
Szaleniec zaatakował auto młotkiem. Potem ruszył na policjantów!
Autor: Pixabay Szaleniec zaatakował auto młotkiem. Potem ruszył na policjantów!

Policjanci z łosickiej komendy zatrzymali agresywnego mężczyznę. 58-latek najpierw zniszczył młotkiem drzwi w domu sąsiadów, potem obrzucał kamieniami interweniujących policjantów. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W niedzielę, 12 września, dyżurny łosickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące próby włamania do domu na terenie jednej z miejscowości w gminie Stara Kornica. Policjanci skierowani na miejsce zastali przestraszonych mieszkańców. Na posesji stał samochód osobowy z powybijanymi szybami, drzwi do domu były zniszczone. Sprawcy jednak na miejscu nie było. Policjanci natychmiast zaczęli go szukać.

Zobacz także: Zuzia i Kinga powiesiły się na wierzbie. Dziewczynki umarły z miłości?

- Gdy wjechali radiowozem na teren posesji podejrzanego o niszczenie mienia, mężczyzna wybiegł w ich kierunku, rzucił w interweniującego policjanta kamieniem, a drugiego funkcjonariusza uderzył - mówi asp. Nina Zaniewicz i dodaje: - Groził także mundurowym, że ich pozabija, jeżeli ci nie odstąpią od interwencji. Policjanci obezwładnili i zatrzymali agresora.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowie przez sądem za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy, groźby kierowane wobec nich i wobec innych osób i zniszczenie mienia. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Sprawdź: Robert zabił się na motocyklu. "Uderzył w drzewo, miał wybite zęby, wszędzie krew". Osierocił dwoje dzieci

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE