Śmierć na drodze

Tragiczny wypadek pod Legionowem. Nie żyje rowerzysta

2023-07-27 22:49

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 630 w rejonie miejscowości Rajszew (pow. legionowski). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że rowerzysta został potrącony przez kierowcę bmw. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tragicznej śmierci rowerzysty.

Tragiczny wypadek w Rajszewie

Do koszmarnego wypadku doszło w czwartkowy wieczór, 27 lipca. Kilka minut po godz. 20 na drodze krajowej numer 630 w Rajszewie kierujący autem osobowym potrącił rowerzystę. - Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód marki BMW – przekazała w rozmowie z TVN Warszawa Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ranny mężczyzna był reanimowany. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Niestety, pomimo starań ratowników i prowadzonej reanimacji życia rowerzysty nie udało się uratować. Zmarł.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu tragicznego wypadku pracowali policjanci. Kierowca bmw został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Funkcjonariusze będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznej śmierci rowerzysty.

Sonda
Nosisz odblaski wychodząc po zmroku?