Wypadek pod Warszawą

Koszmar w Zegrzu Południowym. Zmiótł fordem rowerzystę. W akcji śmigłowiec LPR

2022-09-14 22:05

Dramat na drodze, osobowy ford zmiótł z jezdni rowerzystę w Zegrzu Południowym! Wypadek miał miejsce w środę (14 września) wieczorem na drodze technicznej przy ul. Warszawskiej. Po kierującego jednośladem przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w kierunku Pułtuska była w czasie akcji ratunkowej zablokowana.

Zegrze Południowe. Rowerzysta zmieciony przez forda

Dramat rozegrał się po zmroku. - O godzinie 19.30 wpłynęło do nas zgłoszenie o czołowym zderzeniu rowerzysty z samochodem osobowym marki ford - powiedziała kom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie. Na miejscu wypadku był reporter „Super Expressu”. Jak ustalił, ranny rowerzysta, to 38-letni mężczyzna. Kierujący samochodem osobowym 43-latek był trzeźwy. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe, w tym śmigłowiec LPR.

Przeczytaj również: Fatalny wypadek w Zegrzu. Tak huknął w barierki, że pasażer wypadł z auta! [ZDJĘCIA]

Służby zabezpieczyły teren wokół wypadku oraz lądowisko dla śmigłowca. Podczas trwania akcji droga była nieprzejezdna. Stan poszkodowanego jest bardzo poważny. Podniebna karetka zabrała go do szpitala.  Zdjęcia z miejsca wypadku przerażają. Kierujący jednośladem przekoziołkował pod dachu samochodu. Ford miał wgnieciony dach i rozbitą szybę. Roztrzaskany rower leżał tuż obok.

Zegrze Południowe. Pasażer wypadł z auta

Do innego dramatu doszło w tym samym miejscu w październiku 2021 roku. Samochód osobowy uderzył w barierki z taką siłą, że karoseria rozdarła się niczym tektura. Siłą uderzenia wyrzuciła pasażera pojazdu na jezdnię. Więcej o tym koszmarnym zajściu przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy powinno być więcej śmigłowców LPR?
Nasi Partnerzy polecają