W ciągu tygodnia zmarło dwóch policjantów z jednej komendy! Najpierw komendant, teraz aspirant

i

Autor: keesluising/cc0/Pixabay.com Dwóch policjantów komendy w Pułtusku: komendant i aspirant sztabowy, zmarło w ciągu jednego tygodnia

Tajemnicza śmierć policjanta

W ciągu tygodnia zmarło dwóch policjantów z jednej komendy! Najpierw komendant, teraz aspirant

2022-09-14 9:55

Dwóch policjantów z komendy w Pułtusku zmarło w ciągu jednego tygodnia. Po tym jak 3 września odszedł komendant jednostki, inspektor Jarosław Olszewski, dokładnie tydzień później zmarł aspirant sztabowy Jarosław Kalinowski. Pogrzeb 44-latka odbędzie się w czwartek, 15 września, w bazylice pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Pułtusku.

W ciągu tygodnia zmarło dwóch policjantów z jednej komendy! Najpierw komendant, teraz aspirant

Komenda policji w Pułtusku straciła dwóch funkcjonariuszy - zmarli w odstępie ledwie jednego tygodnia. W sobotę, 3 września, odszedł wskutek "niespodziewanej choroby" inspektor Jarosław Olszewski, komendant policji w Pułtusku. Z kolei w sobotę, 10 września, doszło do zgonu aspiranta sztabowego Jarosława Kalinowskiego. 43-letni Olszewski został pochowany w minionym tygodniu na cmentarzu w Nasielsku - pisaliśmy o tym tutaj: "Jego śmierć zaskoczyła i zasmuciła nas wszystkich". Tłumy na pogrzebie komendanta policji w Pułtusku [ZDJĘCIA]. Z kolei pogrzeb jego podwładnego, 44-latka, zaplanowano na czwartek, 15 września, w bazylice pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Pułtusku. Mundurowi nie informują, jak doszło do jego śmierci.

- Wyróżniający się policjant. Zawsze aktywny, gotowy do pomocy kolegom w pracy ale również mieszkańcom Pułtuska poza służbą. Będzie nam Ciebie brakowało – nasz Niebieski Bracie! - piszą o nim na stronie Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, dodając, że miał za sobą blisko 23 lata służby.

Czytaj też: Śmierć starosty płockiego. Jego koledze grozi 12 lat więzienia! Doprowadził do śmiertelnego wypadku?

Czytaj też: Policjanci ratowali życie 30-latka na schodach komendy! Doznał poważnego krwotoku

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Policjanci wywlekli pijanego kierowcę z samochodu. Za 27-latkiem jechał policjant po służbie