Policjanci ratowali życie 30-latka na schodach komendy! Doznał poważnego krwotoku

i

Autor: KMP w Ostrołęce 30-latek dostał ataku padaczki na schodach Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce

Atak padaczki u młodego mężczyzny

Policjanci ratowali życie 30-latka na schodach komendy! Doznał poważnego krwotoku

2022-09-13 15:30

30-latek dostał ataku padaczki na schodach Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. W dodatku mężczyzna przewrócił się i uderzył głową w płytki, doznając silnego krwotoku. Na pomoc poszkodowanemu ruszyli funkcjonariusze Samodzielnego Poddziału Prewencji Policji w Płocku, który pełnili dyżur w Ostrołęce. Przystąpili do tamowania krwotoku i wezwali pogotowie.

Policjanci ratowali życie 30-latka na schodach komendy! Doznał poważnego krwotoku

Życie 30-latka było zagrożone, po tym jak na schodach Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce doznał ataku padaczki. Poszkodowany przewrócił się tak niefortunnie, że uderzył głową o płytki, doznając poważnego krwotoku. Wszystko widzieli pełniący w mieście dyżur funkcjonariusze Samodzielnego Poddziału Prewencji Policji w Płocku: młodszy inspektor Rafał Szarwiński, dowódca jednostki, oraz młodsza aspirant Katarzyna Muraszewska i sierżant Paweł Więckowski. - Dowódca SPPP w Płocku wraz z policjantką w pierwszej kolejności unieruchomili mężczyznę, aby nie doznał on kolejnych urazów spadając ze schodów w wyniku ataku epilepsji, natomiast policjant pobiegł po apteczkę. Po chwili policjanci zatamowali dość poważny krwotok z głowy mężczyzny i wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia - informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Do czasu przyjazdu służb medycznych mundurowi monitorowali funkcje życiowe poszkodowanego, który trafił później do szpitala.

Czytaj też: Śmierć starosty płockiego. Jego koledze grozi 12 lat więzienia! Doprowadził do śmiertelnego wypadku?

Czytaj też: 47-latka zginęła pod kołami dwóch aut pod Mławą. Jedno z nich prowadził policjant!

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Piorun zabił 17-letniego Maćka z Łodzi. „Czy tak naprawdę był potrzebny już teraz tam na górze?”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają