Fatalny wypadek w Zegrzu. Tak huknął w barierki, że pasażer wypadł z auta

2021-10-20 19:07
Wypadek- Zalew Zegrzyński
Autor: Tadeusz Mróz Wypadek- Zalew Zegrzyński

Makabra w Zegrzu, pasażer wyleciał przez okno samochodu! We wtorek 19 października o 23 seat z nieznanych przyczyn uderzył w barierki rozdzielające pasy ruchu. Samochodem jechały trzy osoby: kierująca osobówką kobieta i dwóch mężczyzn. Po leżącego na asfalcie 34-latka przyleciał śmigłowiec ratunkowy.

Wypadek miał miejsce na ul. Warszawskiej w Zegrzu Południowym. 26-letnia kobieta za kółkiem huknęła nagle w przydrożną barierę. Uderzenie było tak silne, że pasażera, który prawdopodobnie nie zapiął pasów, dosłownie wyrzuciło jak z katapulty. Przybyli na miejsce ratownicy zobaczyli leżącego na ziemi, nieprzytomnego człowieka. Zaskakujące, ale 24-latek, który znajdował się w samochodzie w chwili zderzenia wyszedł z wypadku bez szwanku! Kobieta za kółkiem nie miała jednak tyle szczęścia. - Kierująca samochodem osobowym została zabrana z urazem głowy do szpitala. Nieprzytomnego pasażera zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe – przekazała podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji. Na trasie z Serocka do Legionowa do późnych godzin nocnych występowały poważne utrudnienia w ruchu.

Samochód rozdarł barierki

Zdjęcia z miejsca wypadku dają wyobrażenie, co może zrobić rozpędzony samochód. Barierki, w które uderzył seat dosłownie rozpruły się jak papier.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE