Małgorzata Trzaskowska, żona Trzaskowskiego zdradza, co mąż musi robić w domu [TYLKO U NAS]

2020-07-05 18:41 OK, AKA, DAR
Małgorzata Trzaskowska
Autor: Marcin Wziontek/SE

Trzaskowski jest dobrze znany mieszkańcom warszawskiego osiedla Kabaty. To właśnie tam od lat mieszka z rodziną: żoną Małgorzatą, dwójką dzieci – Olą i Stasiem, oraz psem Bąblem. Nie jest to jednak zwykłe mieszkanie w bloku! Jest ono wypełnione rozmaitymi książkami, bowiem kandydat KO na prezydenta jest prawdziwym bibliofilem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kolejna niespodzianka - już niedługo będziecie mogli się przekonać co to 🙂 #Trzaskowscy Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Tylko nam Małgorzata Trzaskowska zdradziła, jak rodzinie Trzaskowskich mieszka się w czteropokojowym mieszkaniu na Kabatach, które jest ich rodzinnym domem od 11 lat. - Mamy cztery pokoje, ale jak u większości kuchnia jest sercem domu- opowiada Małgorzata i przyznaje, ze gotowanie to jej domena. - Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy a ja gotuję. Obowiązki mają też dzieci. - Najczęściej to one wyprowadzają psa- opowiada żona prezydenta Warszawy. A jak rodzina spędza czas wolny, szczególnie ostatnio podczas pandemii. - Jeśli nie spotykamy się z przyjaciółmi, to czytamy i słuchamy muzyki, ale staramy się też jak najczęściej spędzać wolny czas aktywnie na łonie przyrody- mówi Małgorzata Trzaskowska.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE Warszawa: Obrzydliwy film z warszawskiej Pragi! To się dzieje prawie na każdym osiedlu!

Mieszkanie Trzaskowskich jest utrzymane w jasnych barwach. Białe ściany plus drewniana podłoga to bezpieczna, ponadczasowa klasyka. Charakteru dodają jednak meble takie jak lazurowa sofa, zielony fotel, czy bibeloty utrzymane w mocnych barwach. Także w kuchnia jest pełna światła i bieli. W mieszkaniu nie brakuje gadżetów dla zwierzaków. To choćby kojec dla buldożka, czy klatka dla papużki falistej. Kandydat na fotel prezydenta nie ukrywa, co zajmuje najwięcej miejsca w ich domu. - Mam ponad 10 000 książek. Już niedługo zostanę nimi przysypany – napisał jakiś czas temu na swoim profilu na Facebooku. Biblioteka więc zajmuje honorowe miejsce. Część książek prezydent Warszawy trzyma zapewne też w drugim mieszkaniu, które odziedziczył po rodzicach i które wynajmuje.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE