Warszawa. 19-latek pobił pracownika sklepu do nieprzytomności. Zabrał gotówkę i zwiał

i

Autor: POLICJA Warszawa. 19-latek pobił pracownika sklepu do nieprzytomności. Zabrał gotówkę i zwiał

AGRESYWNY NAPASTNIK

Warszawa. 19-latek pobił pracownika sklepu do nieprzytomności. Zabrał gotówkę i zwiał

2022-12-27 11:36

Funkcjonariusze z Ursynowa zatrzymali 19-latka podejrzanego o pobicie pracownika sklepu jednej z placówek handlowych przy ul. Romera w Warszawie. Nastolatek zaatakował 20-latka, uderzył go w twarz, zabrał pieniądze i zwiał ze sklepu. Podejrzanemu grozi nawet 12 lat więzienia. Postępowanie prowadzone jest przez ursynowską prokuraturę.

Warszawa, Ursynów. Pobił pracownika do nieprzytomności. Ukradł pieniądze i uciekł

W minionym tygodniu przedświątecznym ursynowscy policjanci zatrzymali agresywnego 19-latka podejrzanego o rozbój. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Romera wszedł nastolatek. Mężczyzna nie czekał, od razu podbiegł do pracownika sklepu, uderzył go w twarz, otworzył kasę, zabrał gotówkę i uciekł w nieznanym kierunku.

Od tego czasu sprawą zajęli się kryminalni z ursynowskiego komisariatu, którzy intensywnie pracowali nad ustaleniem tożsamości sprawcy rozboju i jego zatrzymaniem. Funkcjonariusze bardzo dokładnie sprawdzali każdą informację. Dzięki pracy operacyjnej kryminalni dotarli do jednego z mieszkań na warszawskim Wawrze, w którym ukrywał się 19-latek – przekazywała asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Okazało się, że miejsce wytypowane przez policjantów to strzał w dziesiątkę. Sprawca został doprowadzony do komisariatu, gdzie noc spędził w policyjnym areszcie. Został przesłuchany i przyznał się do rozboju.

Teraz grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzorowane jest przez ursynowską prokuraturę.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany