Wiadomo, co stało się Bartoszowi Kapustce! WAŻNE INFORMACJE dla Legii Warszawa

2021-01-25 19:19 md
Bartosz Kapustka, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Bartosz Kapustka

Już w najbliższy weekend wznowiony zostanie sezon 2020/2021 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Faworytem do sięgnięcia po tytuł mistrza Polski pozostaje Legia Warszawa. W szeregach obrońców trofeum pojawił się jednak niespodziewany problem - poniedziałkowy trening z urazem zakończył Bartosz Kapustka. Wiadomo już wstępnie, co przydarzyło się pomocnikowi.

Legioniści do wznowienia zmagań przygotowywali się w doskonałych warunkach. Wybrali się bowiem na obóz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Teraz jednak są już w chłodnej Polsce, a w niedzielę czeka ich wyjazdowy pojedynek z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Pod znakiem zpaytania stoi występ w tym starciu Bartosza Kapustki, który podczas poniedziałkowego treningu, już w kraju, nabawił się kontuzji.

Z tego ZDJĘCIA Szczęsnego śmieją się całe Włochy! Piszą o KACU GIGANCIE

Co dokładnie przydarzyło się zawodnikowi, którego polscy kibice doskonale pamiętają z mistrzostw Europy w 2016 roku? Z odpowiedzią pospieszyła rzeczniczka prasowa stołecznej ekipy, Izabela Kruk. Poinformowała, że gracz nabawił się problemu z łydką, choć nie wiadomo konkretnie na tę chwilę, jak długo będzie musiał pauzować z tego tytułu.

Takie doniesienia każą jednak przypuszczać, że Bartoszowi Kapustce nie stało się nic poważnego i wkrótce ponownie będzie do dyspozycji trenera Czesława Michniewicza. Aby jednak poznać szerszy obraz sytuacji musimy poczekać na kolejne badania.

Rafał Tataruch podsumowuje ME w Gdańsku: medal Maliszewskiej i organizacja to nasze największe sukcesy!